نشست شوراي فرعي مبارزه با مواد مخدر شهرستان صدوق برگزار شد

شناسه : 782618

نشست شوراي فرعي مبارزه با مواد مخدر شهرستان صدوق برگزار شد


نشست شوراي فرعي مبارزه با مواد مخدر شهرستان صدوق برگزار شد

نشست شوراي فرعي مبارزه با مواد مخدر شهرستان صدوق برگزار شد

به گزارش  روابط عمومي فرمانداري صدوق، "احمدعلي دشتي پور" روز سه شنبه  در جلسه شورای فرعی مبارزه با مواد مخدر اين شهرستان كه در محل سالن كوثر فرمانداري برگزار شد  با بیان اینکه در موضوع مواد مخدر با یک پروژه و حمله نرم مخرب علیه نظام مواجه هستیم، اظهار داشت: این حمله نرم پروژه‌ای است که توسط نظام سلطه علیه جمهوری اسلامی ایران در حال انجام است.

فرماندار صدوق تصریح کرد: امروز اتاق‌های فکر نظام سلطه در صدد هستند تا با سناریوهای مختلف به ویژه بحث مواد مخدر به نظام اسلامی ضربه بزنند.

وي یکی از مهم‌ترین مؤلفه‌های نظام سلطه علیه جمهوری اسلامی ایران را آلوده کردن نسل جوان به مواد مخدر دانست و افزود: امروز در این زمینه با یک معضل جدی مواجه هستیم که اگر توجه جدی به این موضوع صورت نگیرد به بحرانی در سطح جامعه تبدیل خواهد شد.

دشتي پور با اشاره به اینکه معضل مواد مخدر در گذشته بیشتر متوجه میانسالان و افراد با سن بالا بود، گفت: امروز این موضوع متوجه فرزندان و نسل جوان جامعه است که باید با یک حرکت جهاد گونه به مقابله با این مبارزه نرم دشمن برخیزیم.

وی با بیان اینکه مبارزه با معضل مواد مخدر نیازمند کار عملی و مشارکت آحاد جامعه است، ادامه داد: امروز تمامی کسانی که دلشان برای نظام و انقلاب می‌تپد باید برای مقابله با این پدیده شوم حداکثر تلاش خود را به کار گیرند.

فرماندار صدوق کوتاه آمدن در مقابله با معضل مواد مخدر را آلوده کردن بسیاری از افراد جامعه به ویژه نسل جوان با این پدیده شوم عنوان کرد و اظهار داشت: باید با حساس کردن افراد در سطح جامعه به این معضل آنان را از گرفتار شدن به این پدیده شوم نجات دهیم.

اين مقام مسئول حساس کردن افراد جامعه به موضوع مواد مخدر را مهم برشمرد و اذعان داشت: مربیان جامعه در تمامی بخش‌های دولتی باید در موضوع پیشگیری از مواد مخدر توجه جدی داشته باشند.

وی بر آشنایی دانش آموزان و فرزندان با موضوعات مواد مخدر تأکید کرد و افزود: این حساس سازی به فرزندان و نسل جوان جامعه می‌تواند در کاهش این معضل شوم در سطح جامعه نقش مؤثری داشته باشد.