نشست شورای فرهنگ عمومی شهرستان صدوق برگزار شد

شناسه : 781529

نشست شورای فرهنگ عمومی شهرستان صدوق برگزار شد


نشست شورای فرهنگ عمومی شهرستان صدوق برگزار شد

نشست شورای فرهنگ عمومی شهرستان صدوق برگزار شد

به گزارش روابط عمومی فرمانداری صدوق،"حجت الاسلام و المسلمین طالبیان" روز چهارشنبه در نشست شورای فرهنگ عمومی این شهرستان که در محل سالن کوثر فرمانداری برگزار شد گفت: تمامی مسئولان باید به صورت عملیاتی، اجرایی و ثمربخش برای پیشگیری از وقوع جرم گام بردارند.

امام جمعه  و رئیس شورای فرهنگ عمومی شهرستان صدوق با تأکید برضرورت پیشگیری از وقوع جرم اظهارداشت: با مدیریت اصولی، متمرکز و با عزم و اراده قوی و با برنامه ریزی دقیق باید برای پیشگیری و مقابله با آسیب های اجتماعی و بحران های فرهنگی گام برداشت.

وی  با بیان اینکه پیشگیری در کنترل مشکلات نقش مهم و انکاناپذیری را ایفا می کند، گفت: به هر میزان که مدیران در بخش پیشگیری از وقوع جرم وقت بگذارند، ضرر نخواهند کرد.

"محمدعلی شاه حسینی" نیز در این نشست اظهار داشت: پیشگیری از وقوع جرم می‌تواند از جزئی‌ترین مسئله فردی و اجتماعی شروع و به کلی‌ترین مباحث اجتماعی و فرهنگی ختم شود.

سرپرست فرمانداری صدوق افزود: پیشگیری از وقوع جرم از طریق ارتقای مهارت‌های اساسی زندگی از جمله مهارت‌ خودکنترلی یا خودمدیریتی می‌تواند زمینه مناسبی برای کاهش جرائم اجتماعی باشد.

وی در ادامه ایجاد یک مجموعه قوی و مستحکم در شهرستان برای تقسیم بندی وظایف و مسئولیت ها برای هر دستگاه در این بخش را بسیار مهم دانست و افزود: عزم و اراده همگانی و جمعی را باید پای کار آورد و با بهره گیری از توانمندی های شهرستان صدوق و همراهی و هماهنگی تمامی ادارات به ویژه مجموعه های فرهنگی برای پیشگیری از وقوع جرم و آسیب های اجتماعی گام برداشت.

شاه حسینی خاطرنشان کرد: پایبندی به مسائل دینی و شرعی در جامعه نقش مهم و انکارناپذیری را برای پیشگیری از وقوع جرم در جامعه ایفا می کند.

وی تصریح کرد: با برنامه ریزی دقیق برای مقابله با تهاجم فرهنگی دشمنان و خنثی کردن توطئه های دشمنان باید گام برداشت و از هیچ تلاش و کوششی دریغ نکرد.

این مقام مسئول در پایان این نشست، اقدامات فرهنگی صورت گرفته در سطح شهرستان صدوق را ارزشمند توصیف کرد و افزود: کارهای کارشناسی و دقیقی در مسائل اجتماعی، فرهنگی و آموزشی در سطح این شهرستان صورت گرفته است.