نشست كميته بانوان دهه فجر شهرستان صدوق با امام جمعه اشكذر

شناسه : 782910

نشست كميته بانوان دهه فجر شهرستان صدوق با امام جمعه اشكذر


نشست كميته بانوان دهه فجر شهرستان صدوق با امام جمعه اشكذر

نشست كميته بانوان دهه فجر شهرستان صدوق با امام جمعه اشكذر

به گزارش روابط عمومي فرمانداري صدوق، حجت الاسلام و المسلمين "محمدرضا طالبيان" روز دوشنبه در نشست كميته بانوان دهه فجر اين شهرستان كه به مناسبت پنجمين روز از دهه مبارك فجر در محل دفتر وي برگزار شد اظهار داشت: امام خمینی (ره) با جامعه شناسی و روانشناسی عمیق از قدرت نفوذ زنان در جهت حرکت انقلاب اسلامی به نحوی شایسته استفاده کردند.

امام جمعه اشكذرگفت: هیچ یک از رهبران کشورهای جهان از نیروی زنان که یکی از ارکان مهم در حرکت ها و جنبش هاست، استفاده نکردند.

طالبيان  افزود: حضور شیر زنان همپای مردان در عرصه های ایثار، جهاد و شهادت و همچنین تقویت روحیه مردان از نظر روحی و معنوی آنان را به سنگرهای جهاد گسیل داد و به برکت حضور زنان امروز ما شاهد پیروزی های فراوان ایران اسلامی هستیم.

وي بیان کرد: بعد از انقلاب شکوهمند نیز نقش زنان برای ادامه مسیر و مقابله با توطئه های دشمنان انقلاب مشهود است.

نماينده ولي فقيه در شهرستان گفت: شهدای هسته ای همانند شهید روشن ها، شهید علی محمدی ها و دیگر شهدای این دیار در دامان مادرانی پرورش یافتند که برای اعتلای ایران اسلامی از هرگونه جانفشانی دریغ نکردند.
وی نقش زنان در دستگاه های دولتی، اداری و اجتماعی را در تقویت روحیه مقاومت مؤثر خواند و افزود: ایام الله دهه فجر نیز فرصت مناسبی برای تجدید و تقویت روحیه خودباوری، خوداتکایی و پایداری است.

امام جمعه اشكذرافزود: انقلاب اسلامی که به تعبیر امام خمینی(ره) انفجار نور بود، توانست در قرون متمادی سردمداران ظلم و ستم را درهم بکوبد و فضایی مناسب برای رشد و تعالی انسان مطابق با قرآن و اسلام بوجود آورد.
در ادامه اين نشست اعضاي اين كميته به بيان برنامه هاي ادارات در ايام ا... دهه مبارك فجر پرداختند.