نشست كميته تبليغات و اطلاع رساني ستاد انتخابات شهرستان صدوق برگزار شد

شناسه : 783903

نشست كميته تبليغات و اطلاع رساني ستاد انتخابات شهرستان صدوق برگزار شد


نشست كميته تبليغات و اطلاع رساني ستاد انتخابات شهرستان صدوق برگزار شد

نشست كميته تبليغات و اطلاع رساني ستاد انتخابات شهرستان صدوق برگزار شد

به گزارش روابط عمومي فرمانداري صدوق، "احمدعلي دشتي پور" روز سه شنبه در نشست كميته تبليغات و اطلاع رساني ستاد انتخابات اين شهرستان كه در محل سالن كوثر فرمانداري برگزار شد اظهار داشت: حضور حداكثری مردم در انتخابات پیش رو موجب یاس و نا امیدی دشمنان خواهد شد.

فرماندار صدوق اضافه کرد: رهبر معظم انقلاب با نامگذاري امسال به عنوان سال حماسه سياسي و حماسه اقتصادي نقشه راهي را ترسيم کردند که اگر ملت ايران به درستي در اين راه قدم بردارد، هيچ توطئه و تحريمي قادر نخواهد بود مسير توسعه ايران اسلامي را متوقف کند.

دشتي پور با اشاره به نقش ويژه و مهم روابط عمومي ها در اين انتخابات گفت: يکي از وظايف اصلي کميته تبليغات و اطلاع رساني و روابط عمومي دستگاه هاي اجرايي، زمينه سازي براي حضور حداکثري مردم در انتخابات است.

اين مقام مسئول روشنگري و آگاه سازي مردم به منظور افزايش اشتياق و شرکت در انتخابات را وظيفه اصلي مسئولان امر تبليغات ، روابط عمومي ها و رسانه ها براي تحقق اين مهم دانست.

مشاور استاندار و مديركل روابط عمومي استانداري يزد نيز در اين نشست اظهار داشت: پيروزی انقلاب اسلامی ايران تحفه و هديه‌ای الهی بود و امروز حفظ و صيانت از آرمان‌های مقدس انقلاب و امام(ره) و تداوم آن، مصداق بارز خلق حماسه است.

"سيد عبدالمجيد قائم محمدي" با اشاره به تبعيت از ولايت‌فقيه و الگوبرداری از آموزه‌های قرآن در تبيين شاخصه و معيارهای انتخاب اصلح، بيان‌ كرد: انسان متعهد به آرمان‌های اسلام و انقلاب بايد عمل‌كننده به دستورات دين و آموزه‌های قرآن باشد و با پيروی و تبعيت از آن، نهايت دقت را در انتخاب فرد اصلح به كار برده و حماسه ماندگاری را در عرصه سياسی كشور رقم زند.

مسئول كميته تبليغات و اطلاع رساني ستاد انتخابات استان  حق‌شناسی نسبت به دستاوردهای انقلاب و اسلام را حضور آگاهانه مردم در پای صندوق‌های رأی دانست و اظهار كرد: حضور در عرصه انتخابات وظيفه عمومی و حق هر انسان آگاه و با بصيرت است و علاوه بر اينكه به نظام ما مصونيت و اقتدار می‌بخشد، زمينه عقب‌نشينی و شكست دشمنان را نيز فراهم می‌سازد.

قائم محمدي در بخش ديگري از سخنان خود با اشاره به نقش روابط عمومي ها در زمينه سازي مشاركت حداكثري مردم در انتخابات تصريح كرد: روشنگري و آگاه سازي مردم به منظور افزايش اشتياق جهت شركت در انتخابات وظيفه اصلي متوليان امر تبليغات و رسانه ها است.

وي با اشاره به فرمايشات بنيانگذار جمهوري اسلامي مبني بر اينكه هدف از حضور مردم در انتخابات انجام وظيفه و تكليف شرعي و ملي است افزود: متوليان امر تبليغات و اطلاع رساني در انتخابات نقش تاثيرگذار و غير قابل انكاري در زمینه اعتمادسازی و جلب مشارکت آگاهانه مردم برعهده دارند.

مشاور فرماندار و رئيس روابط عمومي فرمانداري صدوق نيز در اين نشست با بيان بايد ها و نبايد هاي رسانه ها در انتخابات از ديدگاه مقام  معظم رهبري تصريح كرد: روابط عمومي با نقش مهم خود در اين عرصه تمام توان و تلاش خود را براي تحقق حماسه سياسي به كار گيرند.

"سيد بهروز موسوي" كمبود امكانات و تجهيزات در روابط عمومي ها را باعث كندي در روند اجراي برنامه هاي تبيلغاتي و اطلاع رساني عنوان  و اظهار اميدواري كرد با حمايت مديران شهرستان مقوله انتخابات و اجراي برنامه هاي كميته تبليغات و اطلاع رساني به بهترين نحو ممكن اجرايي گردد.

مسئول كميته تبليغات و اطلاع رساني ستاد انتخابات شهرستان همچنين با تقدير از عملكرد مديركل روابط عمومي استانداري يزد پيشنهاد داد لقب" پدر روابط عمومي استان يزد"  به واسطه تغيير و تحول بنيادين و اساسي در روابط عمومي ها و ارتقاي جايگاه اين مهم ، پيشتاز بودن روابط عمومي هاي استان يزد  نسبت به ساير استان ها و ساماندهي و ارتقاي جايگاه رسانه هاي مكتوب و مجازي استان به آقاي قائم محمدي اعطا گردد.

در ادامه اين نشست روابط عمومي ساير ادارات شهرستان صدوق به بيان ديدگاه ها و نظرات خود پيرامون انتخابات و نيز مسائل و مشكلات روابط عمومي ها پرداختند.