یکی از محتواهای وب موجود را انتخاب کرده و یا یک محتوای جدید جهت نمایش در این پورتلت ایجاد کنید.

شناسه : 158121932

نشست مشترک اعضای شبکه کار آفرینی اجتماعی رسالت استان با فرماندار اشکذر برگزار شد


فرماندار اشکذر اعطای تسهیلات قرض الحسنه برای مشاغل خرد و خانگی را از جمله مزایای بانک رسالت عنوان و ابراز امیداوری کرد با همکاری مشترک بین فرمانداری و اعضای شبکه کار آفرینی اجتماعی رسالت، مردم شهرستان از خدمات این بانک بهره مند شوند.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان اشکذر، نشست مشترک اعضای شبکه کار آفرینی اجتماعی رسالت استان با " هادی هادی نسب" فرماندار اشکذر برگزار شد.

 

مدیر انجمن حامیان فرهنگ قرض الحسنه و کارآفرینی اجتماعی استان هدف و رسالت این بانک را ترویج فرهنگ قرض‌الحسنه و ایجاد کسب و کارهای خرد دانست و گفت: ماموریت این شبکه، کارآفرینی اجتماعی در بستر قرض الحسنه و در قالب همیاری اجتماعی است.

 

سید محمد طباطبایی افزود: بر اساس تفاهم نامه با استانداری، دبیرخانه شبکه توسعه اجتماعی رسالت باید نسبت به شکل دهی کانون های همیاری اجتماعی در حوزه مسئولیت خود در مناطق مختلف استان اقدام نماید.

 

فرماندار اشکذر کارآفرینی اجتماعی و اعطای تسهیلات قرض ­الحسنه برای مشاغل خرد و خانگی را از جمله مزایای بانک رسالت عنوان و ابراز امیداوری کرد با همکاری و تعامل مشترک بین فرمانداری و اعضای شبکه کار آفرینی اجتماعی رسالت استان، مردم شهرستان از خدمات بانک قرض الحسنه رسالت به نحو مطلوبی بهره­ مند شوند.

 

 

 

 



آدرس کوتاه :