نشست هماهنگی گرامیداشت هفته دفاع مقدس در شهرستان صدوق برگزار شد

شناسه : 781569

نشست هماهنگی گرامیداشت هفته دفاع مقدس در شهرستان صدوق برگزار شد


نشست هماهنگی گرامیداشت هفته دفاع مقدس در شهرستان صدوق برگزار شد

نشست هماهنگی گرامیداشت هفته دفاع مقدس در شهرستان صدوق برگزار شد

به گزارش روابط عمومی فرمانداری صدوق، "محمدعلی شاه حسینی" روز دوشنبه در نشست هماهنگی گرامیداشت هفته  دفاع مقدس که در محل سالن کوثر فرمانداری برگزار شد گفت: برنامه های دفاع مقدس باید بیانگر فرهنگ ایثارگری و شهادت رزمندگان اسلام باشد و به عنوان فرهنگ ارزشی در جامعه خصوصاً در میان جوانان ترویج گردد.

سرپرست فرمانداری صدوق اظهار داشت: تمام موفقیت های نظام مقدس جمهوری اسلامی در عرصه های مختلف را مدیون خون پاک شهداء و ایثارگری ها جانبازان و رزمندگان دوران هشت سال دفاع مقدس هستیم.

وی دفاع مقدس را شروع خودکفایی نظام اسلامی در برابر استکبار جهانی ارزیابی کرد و  افزود: در دوران دفاع مقدس شاهد موفقیت های بی نظیر در عرصه های نظامی بودیم و به لطف خدا بعد ازجنگ تحمیلی با همّت جوانان غیور ایران اسلامی و مدیریت داهیانه رهبر کبیر انقلاب اسلامی و مقام معظم رهبری شاهد خودکفایی نظام مقدس اسلامی در تمامی عرصه ها هستیم.

شاه حسینی با تأکید بر اجرای برنامه های فاخر و ارزنده از سوی تمامی دستگاه های اجرایی بیان داشت: در هفته دفاع مقدس شاهد اجرای سه نوع برنامه، درون سازمانی مخصوص ادارات شهرستان، تبیین و معرفی دستاوردهای دفاع مقدس در ادارات و شرکتها و همچنین اجرای برنامه های عمومی برای آحاد مردم در سطح شهرستان هستیم که می بایست تمامی دستگاه های اجرایی با تمام امکانات و توان خود در اجرای هرچه بهتر برنامه ها مشارکت داشته باشند.

این مقام مسئول تصریح کرد: در راستای تحقق منویات مقام معظم رهبری برنامه های اجرا شده در هفته دفاع مقدس باید بیانگر فرهنگ ایثارگری و شهادت رزمندگان اسلام باشد و به عنوان فرهنگ ارزشی در جامعه خصوصاً در میان جوانان ترویج شود.

برگزاری نمایشگاه کتاب در سطح شهرستان، دیدار با رزمندگان هشت سال دفاع مقدس، برگزاري نمايشگاه عفاف و حجاب، نواختن زنگ مقاومت در مدارس مختلف شهرستان صدوق، برگزاري مسابقات مختلف فرهنگي، هنري و ورزشي و برگزاري مسابقات كتابخواني با موضوع دفاع مقدس از جمله مصوبات  اين نشست بود.