یکی از محتواهای وب موجود را انتخاب کرده و یا یک محتوای جدید جهت نمایش در این پورتلت ایجاد کنید.

شناسه : 153568673
معاون برنامه ریزی و هماهنگی امور عمرانی فرمانداری اشکذر:

نظارت بر ساخت و سازهای روستایی در حریم رودخانه ها


مصطفی پور دهقان در جلسه ستاد مدیریت بحران شهرستان اشکذر از بخشداران ،شهرداران و دهیاران روستاها درخواست کرد تا بر ساخت و سازهای روستایی در حریم رودخانه ها و هم چنین عدم تخلیه نخاله های ساختمانی در این مسیر نظارت بیشتری داشته باشند.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان اشکذر، معاون برنامه ریزی و هماهنگی امور عمرانی فرمانداری اشکذر در جلسه ستاد مدیریت بحران این شهرستان به بارندگی های ماه های اخیر در سطح مناطق مختلف استان اشاره و بر بهره برداری هر چه بهتر از این نعمت الهی جهت جلوگیری از وقوع هر گونه حادثه ناگوار تاکید کرد.

 

مصطفی پور دهقان گفت: اولویت اصلی  ما در ستاد مدیریت بحران شهرستان حفظ جان  و مال مردم در برابر هر گونه حادثه ای است لذا همه دستگاه‌ها باید آمادگی کامل خود را در شرایط بحرانی حفظ کرده تا ضمن بهره برداری حداکثر، کمترین تلفات را در پی داشته باشد.

 

وی سرعت روان آب در منطقه کوه کاسه بخش خضرآباد را 20 متر مکعب بر ثانیه دانست و اظهار داشت: در برخی از روستاها به دلیل ریختن نخاله های ساختمانی در مسیر رودخانه مشکلاتی را برای عبور روان آب ایجاده کرده بود که با همکاری ادارات عضو ستاد مدیریت بحران شهرستان این موانع و مشکلات برطرف شد.

 

معاون برنامه ریزی و هماهنگی امور عمرانی فرمانداری اشکذر از اعضا ستاد مدیریت بحران شهرستان به ویژه بخشداران و شهرداران و دهیاران روستاها درخواست کرد تا بر ساخت و سازهای روستایی در حریم رودخانه ها و هم چنین عدم تخلیه نخاله های ساختمانی در این مسیر نظارت بیشتری داشته باشند.

 

 

 آدرس کوتاه :