نمازجمعه اشکذرباحضوراقشارمختلف مردم برگزارشد

شناسه : 781890

نمازجمعه اشکذرباحضوراقشارمختلف مردم برگزارشد


نمازجمعه اشکذرباحضوراقشارمختلف مردم برگزارشد

نمازجمعه اشکذرباحضوراقشارمختلف مردم برگزارشد


امام جمعه موقت اشکذر:ملت ایران در 9 دی تهدیدها را به فرصت تبدیل نمودند.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری صدو ق،" حجت‌الاسلام دهقانی امام جمعه موقت اشکذرظهرامروز در خطبه‌های نماز جمعه اظهارداشت: دشمنان نظام جمهوری اسلامی ایران می‌‌خواستند مسیر اسلام و وحدت را جداکرده و مردم را به بیراهه بکشند ولی مردم ایران همیشه با آگاهی وهوشیاری این توطعه ها راخنثی کرده اند. 
وی تصریح کرد:دشمنان نظام با ایجاد فتنه سال 88 می‌خواستند با کم رنگ کردن عاشورا؛ اين فرهنگ را به انحراف بکشند؛ اما مردم ايران با تبعيت از فرامين مقام معظم رهبري نقشه آنان را نقش بر آب کرده و متکي بر آرمان‌هاي عاشورا حماسه‌اي تاريخي را خلق کردند.

امام جمعه اشکذر افزود: فتنه در تلاش بود جلوی بیداری اسلامی را بگیرد ولی ملت بصیر ایران تهدیدهای فتنه سال 88 را کاملا به فرصت تبدیل کرده و خون پاک شهدا را ارزشمند قرار داده و ولایت‌مداری خود را به نمایش گذاشتند.
دهقانی با تاکید بر وجود رهبر در جوامع اسلامی، خاطرنشان کرد: ملت‌های مسلمان برای رسیدن به سعادت باید برای خود رهبر تعیین کنند.
وی در خطبه دوم نماز جمعه این هفته اشکذر،به اسارت اهل بیت ابا عبدالله الحسین(ع) و ورودشان به شهر شام اشاره کرد و گفت: در شهر شام دو خطبه تاریخی یکی توسط امام زین العابدین (ع) در مسجد اُموی و دیگری از ناحیه حضرت زینب (س) در کاخ یزید ایراد شد که می‌توان آن‌ها را در محورهای درهم شکستن غرور یزید در ابتدای خطبه، پاسخ گویی به یاوه‌گویی ها و کفریات یزید، تأکید بر مقام والای شهدای کربلا، تحقیر و به ذلت کشاندن یزید خلاصه و دسته‌بندی کرد.

گفتنی است درنمازجمعه اشکذر"احمدعلی دشتی پور"فرماندارصدوق وجمعی دیگرازمسئولین حضورداشتند.