نماز جمعه اشکذر

شناسه : 1476802

نماز جمعه اشکذر


نماز جمعه اشکذر

نماز جمعه اشکذر

به گزارش روابط عمومی فرمانداری صدوق:حجت‌الاسلام طالبیان در خطبه‌های این هفته نماز جمعه با اشاره به اربعین حسینی اظهار داشت: حدود 14 قرن از حادثه عاشورا می‌گذرد اما این واقعه تلخ همچنان زنده و تازه‌تر می‌شود و مشعل خونینی که در کربلا با خون سالار شهیدان و 72 نفر از یاران و فرزندان امام روشن شد، همچنان برافروخته می‌ماند.

خطیب جمعه اشکذرافزود: صبر و پایداری امام و اصحاب وفادارش و افشاگری‌ها و خطبه‌های گیرای حضرت زینب از عوامل ماندگاری نهضت حسینی بود زیرا پیروزی یک انقلاب از ماندگاری آن آسان‌تر است.

وی به مناسبت‌های هفته اشاره کرد و گفت: 24 دی سالروز انتصاب مقام معظم رهبری به سمت امام جمعه تهران از طرف امام راحل است و 26 دی سالروز فرار شاه خائن از کشور بود، پس قدردان این انقلاب باشیم که نعمت بزرگی است زیرا با خون صدها هزار شهید و جانباز و مفقودالاثر حاصل شده است.

امام جمعه اشکذر اضافه کرد: 27 دی سالروز شهادت فدائیان اسلام در سال 1334 است که یاد و خاطره آنان را گرامی می‌داریم هرچند دشمن باز دست برنمی‌دارد و چند روز پیش شاهد ترور شهید احمدی روشن بودیم ولی این فکر عبث و بیهوده است که می‌توانند با این اعمال به اهداف شوم خود برسند.


طالبیان با اشاره به دیدار مردم قم با مقام معظم رهبری گفت: رهبر معظم انقلاب رمز ماندگاری انقلاب را مقاومت و ایستادگی مردم ایران و تسلیم‌ناپذیری در برابر خواسته‌های غیرمنطقی دشمن دانسته و موضوع انتخابات را بسیار مهم خواندند زیرا دشمن تلاش می‌کند حضور مردم را کمرنگ کند یا اینکه مردم در انتخابات شرکت نکنند ولی حضور مردم دشمن‌شکن خواهد بود.


وی با توصیه به منتخبان انتخابات گفت: منتخبان باید مشکلات را درک و به وعده‌های خود عمل کنند همانگونه که مردم در این امر مهم حاضر می‌شوند، نمایندگان نیز با همه وجود در خدمت مردم باشند و امیدواریم انتخابات آینده مایه افتخار کشور شود.