یکی از محتواهای وب موجود را انتخاب کرده و یا یک محتوای جدید جهت نمایش در این پورتلت ایجاد کنید.

شناسه : 158008743
به مناسبت روز روستا:

نمایشگاه صنایع دستی و توانمندی های روستایی در روستای اسلام آباد رستاق برگزار شد


فرماندار اشکذر در جریان بازدید از این نمایشگاه ارتقاء بخشیدن به کیفیت زندگی در روستاها را مهم دانست و گفت: بازاریابی و توسعه کارآفرینی دو مقوله مهمی هستند که باید در کنار توانمندی های روستایی مد نظر قرار گیرد.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان اشکذر، به مناسبت روز ملی روستا، " هادی هادی نسب" فرماندار با همراهی "مصطفی پوردهقان"  معاون برنامه ریزی و هماهنگی امور عمرانی فرمانداری و " حسین قانعیان" بخشدار مرکزی اشکذر از نمایشگاه صنایع دستی و توانمندی های روستایی در حسینیه اعظم روستای اسلام آباد رستاق بازدید کرد.

 

فرماندار اشکذر در جریان بازدید از این نمایشگاه ارتقاء بخشیدن به کیفیت زندگی در روستاها را مهم دانست و گفت: تعامل و همکاری  با گروه های مردمی در روستاها و تقویت تعامل با بخش خصوصی و صاحب نظران می توان در بهتر دیده شدن توانمندی های روستائیان شهرستان موثر باشد.

 

هادی هادی نسب با بیان اینکه عمده فعالیت هایی که در این نمایشگاه به معرض نمایش گذاشته شده در جهت رونق بخشیدن به فضای کسب و کار در روستاها است، افزود: بازاریابی و توسعه کارآفرینی دو مقوله مهمی هستند که باید در کنار توانمندی های روستایی مد نظر قرار گیرد.

 

 

 

 آدرس کوتاه :