یکی از محتواهای وب موجود را انتخاب کرده و یا یک محتوای جدید جهت نمایش در این پورتلت ایجاد کنید.

شناسه : 158469046

نهمین جلسه شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر شهرستان اشکذر برگزار شد


فرماندار اشکذر ضمن تشریح برنامه جامع مبارزه با مواد مخدر شهرستان گفت: این برنامه با همفکری افراد مجرب و صاحب نظر تدوین شده و انتظار می رود برای اجرای هر چه بهتر آن اعضا همکاری مناسبی با دبیرخانه شورا هماهنگی مبارزه با مواد مخدر شهرستان داشته باشند.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان اشکذر، فرماندار اشکذر در نهمین جلسه شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر این شهرستان که در سالن کوثر فرمانداری برگزار شد، گفت: پایین آمدن سن اعتیاد و شیوع مصرف مواد مخدر در بین نوجوانان به عنوان معضل اساسی در این حوزه باید مورد توجه قرار گیرد که مهمترین آن بحث کودکان کار و خیابانی است که گاها به عنوان عرضه کنندگان مواد مخدر فعالیت می کنند.

 

هادی هادی نسب اظهار داشت: میزان کشفیات مواد مخدر در شهرستان 52درصد و میزان دستگیری ها 17 درصد نسبت به مدت مشابه در سال گذشته افزایش داشته که اکثر این افراد غیربومی و از اتباع بیگانه هستند.

 

رئیس شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر شهرستان اشکذر ضمن تشریح برنامه جامع مبارزه با مواد مخدر در شهرستان ادامه داد: این برنامه با همفکری افراد مجرب و صاحب نظر تدوین شده و انتظار می رود برای اجرای هر چه بهتر آن اعضا همکاری مناسبی با دبیرخانه شورا هماهنگی مبارزه با مواد مخدر شهرستان داشته باشند.

 

 آدرس کوتاه :