یکی از محتواهای وب موجود را انتخاب کرده و یا یک محتوای جدید جهت نمایش در این پورتلت ایجاد کنید.

شناسه : 108293092
فرماندار اشکذر تاکید کرد؛

هماهنگی دستگاه‌های متولی با بخشداری‌ها برای معرفی متقاضیان تسهیلات اشتغال‌زایی


محمدعلی شاه‌حسینی در نشست کمیته اشتغال شهرستان اشکذر هماهنگی بیشتر دستگاه‌های متولی با بخشداری‌ها را به‌منظور تسهیل درروند پایش و معرفی متقاضیان تسهیلات اشتغال‌زایی خواستار شد

به گزارش روابط عمومی فرمانداری اشکذر؛ در نشست کمیته اشتغال شهرستان اشکذر که با حضور اعضا و نمایندگان دستگاه‌های متولی و بانک‌ها برگزار گردید افزون بر 16 میلیارد تومان تسهیلات اشتغال‌زایی در قالب 15 طرح در بخش‌های کشاورزی، صنعت و گردشگری به بانک‌های عامل معرفی شد.

 

محمدعلی شاه‌حسینی در این نشست بابیان اینکه اولویت پرداخت تسهیلات به متقاضیان وام‌های فراگیر با افراد بومی و ساکن این شهرستان است تصریح نمود: عدم توجه به این موضوع می‌تواند زمینه پیدایش مشکلات اجتماعی را به دنبال داشته باشد.

 

فرماندار اشکذر با تأکید بر ضرورت دقت نظر و توجه ویژه نسبت به معرفی متقاضیان افزود: دستگاه‌های متولی با نظرات کارشناسی به پایش درخواست‌ها اقدام نمایند و در صورت عدم استقبال افراد بومی در بخش‌های مختلف نسبت به معرفی افراد غیربومی اقدام نمایند تا حقی از کسی ضایع نشود.

 

وی در بخش دیگر صحبت‌های خود بر لزوم هماهنگی بیشتر دستگاه‌ها با بخشداری‌های مرکزی و خضرآباد به‌منظور تسهیل درروند پایش و معرفی متقاضیان تسهیلات اشتغال‌زایی تأکید نمود و تسریع در تکمیل پرونده‌ها شهرستان اشکذر را برای ارسال به مرکز استان خواستار شد.

 

 

 

 

 

 آدرس کوتاه :