همایش "اعتیاد = مرهم...؟!" در اشکذر برگزار شد

شناسه : 780622

همایش "اعتیاد = مرهم...؟!" در اشکذر برگزار شد


همایش "اعتیاد = مرهم...؟!" در اشکذر برگزار شد

همایش "اعتیاد = مرهم...؟!" در اشکذر برگزار شد

به گزارش روابط عمومی فرمانداری صدوق، "محمد علی شاه حسینی" روز یکشنبه در همایش "اعتیاد = مرهم...؟!" که در محل کانون خاتم الانبیا اشکذر برگزار شد گفت: یکی از تهدیدهای جدی که امروز کشور و جوانان با آن روبروست، معضل جدی مواد مخدر و اعتیاد است.

معاون فرماندار صدوق خاطر نشان کرد کرد: همه مسئولان و مردم در زمينه مبارزه با مواد مخدر در جامعه مسئول هستند و مبارزه با اعتياد تنها ماموريتي در راستاي وظايف منحصر بفرد نيروي انتظامي نيست، بلكه ريشه كني اين معضل در گرو همكاري صادقانه و مخلصانه همه ارگانهاي مربوطه و غير مربوط است.

وي اطلاع‌ رساني در راستاي پيشگيري از مواد مخدر را بسيار موثر دانست و تصريح كرد: در همين راستا و به‌ منظور آگاه‌سازي جوانان و خانواده‌ها بايد بخشي از برنامه‌هاي اوقات فراغت را به سمت آموزش و پيشگيري از مصرف مواد مخدر در ميان جوانان سوق دهيم.

شاه حسینی گفت: آموزش يكي ديگر از اقدامات موثر در مسير مبارزه با مواد مخدر است و دانشگاه‌ها، مدرسه‌، انجمن اوليا و مربيان و تشكل‌هاي مردم نهاد و دستگاه‌هاي اجرايي بايد دراين زمينه وارد ميدان عمل شوند.
این مقام مسئول با بيان اين كه دشمنان هم اكنون از راه اعتياد قصد آسيب رساندن به جوانان ما را دارد، افزود: تهاجم فرهنگي دشمن يكي‌ از دلايل رواج اعتياد در جامعه است و ‌اقشار مختلف مردم به ويژه جوانان بايد با ارتقا سطح انديشه خود در دام سوداگران مرگ گرفتار نشوند.

این همایش با همت انجمن علمی مشاوره دانشگاه آزاد اسلامی واحد اشکذر و با همکاری فرمانداری شهرستان صدوق برگزار شد.