یکی از محتواهای وب موجود را انتخاب کرده و یا یک محتوای جدید جهت نمایش در این پورتلت ایجاد کنید.

شناسه : 146297766

همایش فرهنگ مدیریت جهادی در شهرستان اشکذر برگزار می شود


معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی فرماندار اشکذر با بیان اینکه مدیریت جهادی به عنوان الگویی موفق در سطح کشور مورد تاکید مسئولان بلند مرتبه نظام بوده، بر احیاء و نهادینه کردن این فرهنگ ارزشمند در جامعه امروز تاکید کرد.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان اشکذر، جلسه برنامه ریزی همایش فرهنگ مدیریت جهادی با حضور معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی فرماندار، امام جمعه رستاق و جمعی از مسئولان جهاد کشاورزی شهرستان برگزار شد.


معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی فرماندار اشکذر با بیان اینکه مدیریت جهادی به عنوان الگویی موفق در سطح کشور مورد تاکید مسئولان بلند مرتبه نظام بوده، بر احیاء و نهادینه کردن این  فرهنگ ارزشمند در جامعه امروز تاکید کرد.


محمد شیبانی به جایگاه شهرستان اشکذر در مباحث کشاورزی به ویژه اقتصاد مقاومتی اشاره و اظهار داشت: برگزاری همایش مدیریت جهادی در شهرستان در راستای ارائه الگوی مناسب در زمینه مدیریت جهادی به شهروندان به ویژه نسل جوان است.


در پایان این نشست در خصوص برگزاری همایش فرهنگ مدیریت جهادی بحث و تبادل نظر شد و مقرر گردید با محوریت جهاد کشاورزی این همایش اوایل بهمن ماه در شهرستان اشکذر برگزار شود.

 

 

 

 آدرس کوتاه :