یکی از محتواهای وب موجود را انتخاب کرده و یا یک محتوای جدید جهت نمایش در این پورتلت ایجاد کنید.

شناسه : 124737865
امام‌جمعه خضرآباد تأکید کرد؛

همکاری برای محرومیت‌زدایی از مناطق محروم افزایش یابد


امام‌جمعه خضرآباد با اشاره به لزوم توجه به طبقه مستضعف جامعه بر ضرورت افزایش تعاون و همکاری برای کاستن از محرومیت روستاهای این بخش تأکید کرد

به گزارش روابط عمومی فرمانداری اشکذر؛ امام‌جمعه خضرآباد در نشست اردوی جهادی که با حضور جمع کثیری از مدیران دستگاه‌ها و به میزبانی روستای «هامانه» برگزار شد نهضت خدمت‌رسانی به مردم را عالی‌ترین عمل در شرایط حساس کنونی برشمرد.

 

حجت‌الاسلام «حسین غالبی» احسان و نیکی به دیگران را بر مبنای نص صریح قران از شاخصه‌های تقوا برشمرد و تصریح نمود: اکنون همکاری و تعاون برای کاستن از مشکلات مردم به‌ویژه در روستاهای این بخش مصداق عبادت است و این مهم از سوی هر ارگانی انجام گیرد شایسته تقدیر است.

 

وی با تأکید بر ضرورت همکاری همگانی برای محرومیت‌زدایی از مناطق محروم بخش خضرآباد اظهار کرد: اکنون معاندین درصدد فشار به قشر ضعیف باهدف ایجاد انشقاق در بین دولت و ملت هستند که می‌طلبد مسئولین با بینش وسیع نسبت به رفع درخواست‌های مردم این بخش اهتمام ویژه‌ای داشته باشند.

 

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی فرماندار اشکذر نیز در این نشست با اشاره به منویات مقام معظم رهبری در توجه افزون‌تر مسئولین به مردم عنوان داشت: ضروری است مسئولین با تلاش و کار مضاعف ضمن جلب رضایت حداکثری مردم نسبت به مرتفع نمودن دغدغه‌های شهروندان تلاش کنند.

 

«محمد شیبانی» با تأکید بر اهمیت همراهی و همکاری مردم با مسئولین در توسعه و پیشرفت روزافزون مناطق محروم افزود: دولت ضمن تأکید و استقبال استفاده از ظرفیت مردم و خیرین برای توسعه مناطق روستایی بر مشارکت همگانی به‌ویژه در انجام فعالیت‌های اجتماعی اصرار دارد.

 

وی اخلاق نیکو و پیگیری به‌منظور گره‌گشایی مشکلات مردم را به‌عنوان دو ویژگی بارز کارکنان دستگاه‌ها ضروری دانست و خاطرنشان کرد: کارمندان باید نهایت تلاش خود را برای جلب رضایت شهروندان به‌کارگیرند و درصورتی‌که به هر علت نتوانستند مشکلات مردم را مرتفع نمایند با برخورد مناسب علت را توضیح دهند.

 

این مقام مسئول به هزینه‌های بالای سیستم اداری نیز اشاره کرد و صرفه‌جویی در انجام فعالیت‌های اداری به‌ویژه مصرف «آب» را در ایام پیشرو مورد تأکید قرارداد.

 

 

 

 

 آدرس کوتاه :