یکی از محتواهای وب موجود را انتخاب کرده و یا یک محتوای جدید جهت نمایش در این پورتلت ایجاد کنید.

شناسه : 157695302
فرماندار اشکذر عنوان کرد:

واقعه غدیر در شهرستان اشکذر بازسازی می شود


"هادی هادی نسب" بازسازی واقعه غدیر را یکی از کارهای فرهنگی و مؤثر در زمینه انتقال اثربخش پیام ولایت علوی عنوان کرد و گفت: این برنامه عصر روز سه شنبه 29 مرداد ماه در محدوده میدان دفاع مقدس تا مسجد ریگ رضوانشهر برگزار می شود.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان اشکذر، جلسه هماهنگی بازسازی واقعه غدیر با حضور "حجت الاسلام محمدرضا طالبیان" امام جمعه، "هادی هادی نسب" فرماندار و سایر دستگاه های مرتبط شهرستانی برگزار شد.

 

امام جمعه اشکذر عید غدیر را یکی از بزرگ ترین اعیاد اسلامی به ویژه برای شیعیان دانست و گفت: بازسازی نمادین واقعه غدیر می تواند در گسترش و تعميق فرهنگ ولايت و هم چنین درک بهتر فلسفه آن برای نسل های جوان و نوجوان مؤثر باشد.

 

فرماندار اشکذر بازسازی واقعه غدیر را یکی از کارهای فرهنگی و مؤثر در زمینه انتقال اثربخش ولایت علوی عنوان کرد و بر لزوم همکاري و تعامل کليه ادارات و دستگاه هاي شهرستان با سپاه ناحیه مقاومت بسیج به منظور برگزاري باشکوه بازسازي واقعه غدير تاکید کرد.

 

هادی هادی نسب اظهار داشت: طبق برنامه ریزی های صورت گرفته این برنامه عصر روز سه شنبه 29 مرداد ماه در محدوده میدان دفاع مقدس تا مسجد ریگ رضوانشهر برگزار می شود و شایسته است اطلاع رسانی مناسب در سطح شهرستان صورت گیرد تا مردم حضور پر شوری در این مراسم داشته باشند.

 آدرس کوتاه :