یکی از محتواهای وب موجود را انتخاب کرده و یا یک محتوای جدید جهت نمایش در این پورتلت ایجاد کنید.

شناسه : 158347342
در دیدار فرماندار اشکذر با مدیرعامل شرکت گاز استان مطرح شد:

واگذاري خدمات اداره گاز اشکذر به دفاتر پيشخوان دولت


اشتراک پذیری، صدرو قبض المثنی، مفاصا حساب، تغییر نام و اصلاح آدرس و هم چنین درخواست شبکه و علمک از جمله خدماتی خواهد بود که از طریق دفاتر پیشخوان دولت به مردم این شهرستان ارائه خواهد شد.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان اشکذر، در نشست مشترک "هادی نسب" فرماندار اشکذر با " میدان شاهی" مدیرعامل شرکت گاز استان مسائل و مشکلات  این حوزه پیگیری شد.

 

در این نشست که بخشدار خضرآباد و رئیس اداره گاز شهرستان نیز حضور داشتند در خصوص تعامل و همکاری مشترک شهرستان و شرکت گاز استان در اجرای پروژه گاز رسانی به روستاهای میل سفید، خمسیان ، دولاب و پناه کوه بخش خضرآباد و هم چنین شناسایی و برخورد با انشعابات غیرمجاز گاز در گلخانه های شهرستان تاکید شد.

 

مدیرعامل شرگت گاز استان با بیان اینکه انعقاد تفاهم نامه واگذاری خدمات این شرکت به صورت الکترونیکی به دفاترپیشخوان دولت دردستورکار قرار گرفته است، گفت: خوشبختانه مقدمات این موضوع در شهرستان اشکذر انجام شده و بزدوی و به منظور تسهیل در ارائه هر چه بهتر خدمات به مشترکین گاز عملیاتی خواهد شد که تاریخ آن نیز متعاقبا اعلام می گردد.

 

علی اکبر میدان شاهی اظهار داشت: اشتراک پذیری، صدرو قبض المثنی، مفاصا حساب، تغییر نام و اصلاح آدرس و هم چنین درخواست شبکه و علمک از جمله خدماتی خواهد بود که از طریق دفاتر پیشخوان دولت به مردم این شهرستان ارائه خواهد شد.

 

 آدرس کوتاه :