يادواره شهدای حسن آبادصدوق برگزارشد.

شناسه : 1476822

يادواره شهدای حسن آبادصدوق برگزارشد.


يادواره شهدای حسن آبادصدوق برگزارشد.

يادواره شهدای حسن آبادصدوق برگزارشد.

 به گزارش روابط عمومی فرمانداری صدوق،جمعه شب يادواره شهدای حسن آباد این شهرستان باحضور خانواده شهدا،امام جمعه اشکذر،جمعی ازمسئولین و اقشار مختلف مردم‏ و برگزار شد.

حجت الاسلام دهقان دراین مراسم با تأکيد بر اينکه شهدا رمز چگونه زيستن و رستگاري را شناختند‏، بيان داشت: شهدا شاگردان ممتاز مکتب امام خميني(ره) بودند و رسم مردانگي و آزادگي را از مقتداي خود آموختند.

وي با اشاره به اينکه شهدا جان شيرين خود را با رستگاري و فوز الي الله معامله کردند‏، گفت: وقتي انسان تمسک به حبل الله داشته باشد و معناي عرشي زيستن را بداند، ديگر مشغله‌ها و ريزه خواري دنيا برايش معنا و مفهمومي ندارد.

حجت الاسلام دهقان با تاکيد براينکه شهدا و ايثارگران جوانه هاي اميد را در دل مستضعفان جهان زنده کرده اند‏، اظهار داشت: از ثمرات درخت تناور انقلاب اسلامي اين است که امروز مستضعفان و آزادگان جهان در مقابل استکبار جهاني قد علم کرده و ديگر زير بار زور و تزوير نمي روند.

وی در ادامه با اشاره به تعبير فرمايش امام خميني(ره) مبني براينکه عصر حاضر، عصر غلبه مستضعفان بر مستکبران جهان است، افزود: بيداري اسلامي منطقه خاورميانه و جنبش وال استريت مفهوم بلند فرمايش سلاله حضرت زهرا(س) را به وضوح اثبات کرده است.

وي هم چنین با تاکيد براينکه ديگر هيچ راه غلبه اي براي دشمنان اسلام عليه مردم عزيز ايران وجود ندارد‏، بيان داشت: استکبار جهاني و درراس آنها آمريکا و اسرائيل بارها و بارها چه درجنگ 8 ساله عليه ملت ايران، چه در جنگ 33 روزه لبنان‏، چه در تجاوز 22 روزه به فلسطين و... طعم تلخ ناکامي و رسوايي را چشيده است.

مداحی وعزاداری،برپایی نمایشگاه کتاب،پخش کلیپ ونمایشگاه عکس از رزمندگان 8سال دفاع مقدس ازدیگر برنامه های این مراسم بود.