یکی از محتواهای وب موجود را انتخاب کرده و یا یک محتوای جدید جهت نمایش در این پورتلت ایجاد کنید.

شناسه : 124960405
فرماندار اشکذر خواستار شد؛

پایش آسیب‌های اجتماعی در دستور کار شورای فرهنگ عمومی قرار گیرد


فرماندار اشکذر با تأکید بر ضرورت بررسی نقاط ضعف و قوت فرهنگی و لزوم تلاش برای رفع کاستی‌ها، از متولیان فرهنگی شهرستان خواست تا پایش آسیب‌های اجتماعی را در دستور کار این شورا قرار دهند

به گزارش روابط عمومی فرمانداری اشکذر، امام‌جمعه اشکذر در نشست شورای «فرهنگ عمومی و صیانت از حقوق شهروندی» اهمیت تطابق سخن و عمل در بین مسئولین را مورد تأکید قرارداد و گفت: مردم با تقلید عملی از رفتار و عملکرد مسئولین نسبت به هنجارهای جامعه واکنش نشان می‌دهند و این مهم ضرورت تغییر رفتار مسئولین را می‌طلبد.

 

حجت‌الاسلام «محمدرضا طالبیان» مهم‌ترین علت گستردگی هجمه اخبار منتشرشده دشمن در مورد  ایران اسلامی را دامن زدن به اختلافات باهدف دوری مردم و مسئولین از یکدیگر عنوان کرد و اظهار داشت  : دوری از روحیه اشرافی گری و نیز توجه به اقشار ضعیف جامعه می‌تواند ضمن ایجاد ارتباط صمیمی بین دولتمردان و مردم نقشه‌های بدخواهان  را بی‌اثر کند.

 

فرماندار اشکذر نیز نشست‌های شورای فرهنگ عمومی را محفلی برای اتخاذ تصمیمات اصولی با ضمانت اجرایی مؤثر دانست و افزود: این ظرفیت‌ها باید در جهت  رفع موانع و تسهیل در امور فرهنگی شهرستان به‌ویژه کاستن از آسیب‌های اجتماعی مصروف شود.

 

«محمدعلی شاه‌حسینی» حضور و مشارکت دستگاه‌های متولی فرهنگی شهرستان را در پایش آسیب‌های اجتماعی خواستار شد و تأکید کرد: بررسی نقاط ضعف و قوت فرهنگی و تلاش برای رفع کاستی‌های اجتماعی ضرورتی است که نباید از انجام و تصمیم‌گیری در مورد آن‌ها غفلت نمود.

 

وی در بخش دیگر صحبت‌های خود با اشاره به فرارسیدن دهه کرامت و لزوم اجرای برنامه‌های فرهنگی نشاط‌بخش  از برگزاری جشن باشکوه تجلیل از دختران برگزیده شهرستان در این ایام خبر داد و از بانوان برای حضور پرشور دعوت کرد.

 

گفتگو در خصوص جشنواره کتاب‌خوان و نیز هماهنگی و برنامه‌ریزی برای استقبال مناسب از خادمین رضوی از دیگر موضوعاتی بود که در این نشست مطرح و بر ضرورت اجرای مطلوب این برنامه‌ها تأکید شد.

 

 

 

 

 

 

 آدرس کوتاه :