پيام فرماندارصدوق به مناسبت يوم الله 22 بهمن

شناسه : 1477014

پيام فرماندارصدوق به مناسبت يوم الله 22 بهمن


پيام فرماندارصدوق به مناسبت يوم الله 22 بهمن

پيام فرماندارصدوق به مناسبت يوم الله 22 بهمن

فرا رسيدن سالگرد پيروزي انقلاب اسلامي شكوهمند ملت ايران «كه به تعبير امام امت انفجار نور بود » را به مقام معظم رهبري(مدظله العالی) ، رياست محترم جمهوري و همه آحاد ملت ايران به ویژه مردم فهیم شهرستان صدوق تبريك و تهنيت عرض مي نمايم.

اين ايام خجسته، ياد آور رشادت ها و جانفشاني هاي ملتي حق طلب در سايه رهبري داهيانه امام خميني (قدس سره) بود كه توانست نظام سلطنتي دوهزار و پانصد ساله را علي رغم حمايت هاي ابرقدرتهاي شرق و غرب از آن سرنگون سازد .

دستاوردهاي عظيم اين انقلاب طي سه دهه اخير و پيشرفت هاي چشمگير علمي، فني و اقتصادي آن و نفوذ سياسي و آرمان هاي آزادي خواهانه و عدالت طلب انقلاب اسلامي در ميان ملت ها و دولت ها در اقصي نقاط عالم، به خوبي علل تداوم دشمني ها و شدت بغض وكينه مستمر كشورهاي استكباري با آن را به نمايش گذاشته است .

امروز بر همه ما واجب است كه در كنار برگزاري جشن هاي پيروزي انقلاب ، دفاع از نظام اسلامي را سرلوحه امور خویش قرار دهیم  و با پشتيباني از ميراث گرانبهاي امام(ره) و شهدای معظم يعني ولايت فقيه در ساختن ايراني آباد و جامعه اي سعادتمند گامهاي موثري برداريم .

اینجانب ازمردم متدین، شهید پرور و ولایی شهرستان صدوق؛هم چنین تمامي مسئولین،کارکنان وپرسنل ادارت ودلسوزان انقلاب اسلامي دعوت می کنم تا با حضور يكپارچه خود در راهپيمايي 22 بهمن يك بار ديگر خواسته هميشگي امام امت (ره) را مبني بر حفظ و حدت كلمه در برابر مستكبران به نمايش بگذارند.

احمدعلی دشتی پور

فرماندارشهرستان صدوق