پيام فرماندار شهرستان اشكذر به مناسبت 22 بهمن

شناسه : 1477991

پيام فرماندار شهرستان اشكذر به مناسبت 22 بهمن


پيام فرماندار شهرستان اشكذر به مناسبت 22 بهمن

پيام فرماندار شهرستان اشكذر به مناسبت 22 بهمن

به گزارش روابط عمومي فرمانداري اشكذر، "محمدعلي شاه حسيني" روز دوشنبه در پيامي از تمامي اقشار مردم اين شهرستان براي حضور پرشور در راهپيمايي 22 بهمن دعت كرد.

در اين پيام آْمده است:

«راز ماندگاري و استحکام و اقتدار دروني نظام اسلامي ، متکي بودن نظام بر ايمانها ؛ محبت ها و اراده هاي مردم است و ملت ايران در راهپيمايي 22 بهمن امسال ، شعارهاي انقلاب را با استحکام فرياد خواهد زد و بار ديگر اقتدار ملي و ايستادگي خود را به جهانيان نشان خواهد داد» مقام معظم رهبري

سي و پنجمين سالروز پيروزي انقلاب اسلامي را در شرايطي جشن مي گيريم که بار ديگر راهپيمايي 22 بهمن ماه و حضورآگاهانه مردم در آن به عنوان شاخصي مهم ، ميزان وفاداري مردم به نظام و انقلاب اسلامي را به رخ جبهه استکبار جهاني خواهد کشاند .

انقلاب اسلامي و جمهوري اسلامي ايران به عنوان نظام برآمده از خون هزاران شهيد والامقام امروز به عنوان کشوري مقتدر ، صلح طلب ، داراي عقلانيت ، اعتدال ، نافي خشونت و افراطي گري در دنيا شناخته مي شود و همه اين توفيقات در سايه حمايت مردم از نظام، دولت و رهبري هاي مقام معظم رهبري حاصل شده است .

امروز با وحدت و همدلي و حضور با تدبير فرزندان انقلاب در مذاکرات هسته اي، سازمان ظالمانه تحريم ها شکسته شده وملل جهان براي استفاده از دريچه اي که ملت ايران در انتخابات 24 خرداد ماه به روي دنيا گشوده اند از هم سبقت مي گيرند و بنا به فرموده مقام معظم رهبري ان شاء ا.. ملت بزرگ ايران در موضوع هسته اي هم پيروز خواهد شد.

قدردان مردم فهيم و حماسه ساز ايران اسلامي هستيم و در کنار مردم غيور ، با شرکت در راهپيمايي 22 بهمن ماه، با آرمان هاي امام راحل عظيم الشان (ره) و شهداي گرانقدر تجديد پيمان مي نماييم.

با یاری خداوند متعال و همت مردم ولایی شهرستان اشكذر، راهپیمایی 22 بهمن امسال نیز برای حمایت از نظام مقدس اسلامی و تجدید بیعت با آرمان‌های بلند امام راحلمان، با شكوه تر از سال های گذشته برگزار می شود تا بار دیگر با حضور دشمن شكن در این روز حمایت خود را از اركان نظام و حركت در جهت منویات مقام معظم رهبری (مدظله) اعلام کنیم.