پيام فرماندار صدوق به مناسبت يوم الله نهم دي

شناسه : 782398

پيام فرماندار صدوق به مناسبت يوم الله نهم دي


پيام فرماندار صدوق به مناسبت يوم الله نهم دي

پيام فرماندار صدوق به مناسبت يوم الله نهم دي

به گزارش روابط عمومي فرمانداري صدوق، "احمد علي دشتي پور" روز شنبه به مناسبت يوم الله نهم ديماه پيامي صادر كرد.

در اين پيام آمده است:

 تاریخ پرشكوه انقلاب اسلامی ایران در بردارنده حماسه های عظیمی است كه نقش آفرین اصلی آن مردم غیرتمند و ولایتمدار این سرزمین پر افتخار در حمایت و تبعیت از ولایت هستند.

با تعرض گستاخانه عوامل فریب خورده و پیاده نظام جریان فتنه در عاشورای 88  صبر انقلابی ملت ایران لبریز شد و راهپیمایی اقشار مردم باشور و شعور دینی و تحرك جوانان حسینی عمق بصیرت، وحدت و حركت با محوریت ولایت را در نهم دی متجلی كرد.

حماسه پیروزی انقلاب اسلامی و تداوم آن در حماسه هشت سال دفاع مقدس و دیگر پیروزی های بزرگ این ملت همه با یك پیام مشترك شكل گرفته است و آن پیام لبیك به ندای ولایت و استواری بر میثاق با ولایت فقیه و پایداری بر آرمان های نظام مقدس اسلامی بوده است.

حماسه نهم دیماه بر پایه مولفه هایی همچون ایمان و اخلاق معنوی مردم، تكلیف گرایی آنان در برابر رهبر انقلاب، جهاد ملی برای پیشرفت، قانونمندی و حركت بر مبنای قانون بود كه ناشی از اعتقاد عمیق آنان به انقلاب اسلامی بود.

همانطور كه ملت آزاده ایران اسلامی در سال 1357، انقلابی مبتنی بر ارزش های اسلامی و آزادگی بنیان نهادند، در روز 9 دی 88 نیز با صدور علت كامل و تثبیت كننده این انقلاب، نظام اسلامی را برای سال ها بیمه ولایت مداری خود كردند.

اینك در سومین سالروز این حماسه عظیم،ضمن گرامیداشت یوم الله نهم دی ماه، روز بصیرت و میثاق امت با ولایت، همراه با ملت بصیر تجدید بیعت خود را با آرمان های امام راحل عظیم الشان (ره) ، شهدای گرانقدر انقلاب اسلامی و مقام معظم رهبری حضرت آیت الله العظمی امام خامنه ای (مدظله العالی) اعلام می كنیم.

 احمدعلي دشتي پور- فرماندار شهرستان صدوق