یکی از محتواهای وب موجود را انتخاب کرده و یا یک محتوای جدید جهت نمایش در این پورتلت ایجاد کنید.

شناسه : 138277633
معاون عمرانی فرماندار خبر داد:

پکیج تصفیه فاضلاب در مسکن مهر اشکذر اجرا می شود


معاون برنامه ریزی و هماهنگی امور عمرانی فرماندار اشکذر از تایید شورای فنی استان در خصوص اجرای پکیج تصفیه فاضلاب مسکن مهر شهر اشکذر خبر داد.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری اشکذر؛ نشست کمیته تخصصی بررسی مشکلات مسکن مهر شهر اشکذر به ریاست معاون برنامه ریزی و هماهنگی امور عمرانی فرماندار اشکذر و با حضور دبیر و اعضای شورای فنی استان  و جمعی از مسئولین دستگاه های مرتبط برگزار شد.

«مصطفی پوردهقان» در این نشست با بیان مشکلات مسکن مهر اشکذر گفت: طی سال های اخیر این واحد ها دچار فرونشست شده است که با کارشناسی های انجام گرفته عدم دفع مناسب فاضلاب به عنوان مهم ترین علت تخریب و شکستگی واحد ها  اعلام شده است.

وی با تاکید بر اهمیت اجرای هرچه سریع تر سیستم تصفیه فاضلاب داخل شهری با توجه به نزدیکی فصل زمستان اظهار داشت: نمونه این سیستم در مقیاس کوچک تر در «دانشگاه یزد» اجرا  شده که با رضایتمندی حداکثری همراه بوده است.

معاون عمرانی فرماندار اشکذر با بیان اینکه این پکیج در شهرهای مشهد و تهران نیز اجرا شده است تصریح نمود: در صورت اجرای این سیستم پیشرفته علاوه بر انتقال و دفع بهداشتی فاضلاب، پساب آن نیز برای آبیاری فضای سبز استفاده خواهد شد.

 

 

 

 آدرس کوتاه :