شناسه : 1477166


پیام امام جمعه اشکذر به مــــناسبت حماسه ۱۲ اسفند

پیام امام جمعه اشکذر به مــــناسبت حماسه ۱۲ اسفند

متن کامل پیام بدین شرح می باشد:

 بسم الله الرحمن الرحیم

درود و صلوات خداوندکریم به کریمه اهل بیت حضرت معصومه سلام الله علیها، که عزّت و افتخار ایران به برکت وجود او و برادر معصومش پیشوای عالم و آقای ایرانیان حضرت امام رضا صلوات الله علیه می باشد. روز وفات آن بانوی ملکوتی را به همگان تسلیت و تعزیت می گویم.

حمد و سپاس پرودگار سبحان را که یکبار دیگر ملت ایران در فرازی سرنوشت ساز و از امتحانی بزرگ، سربلند و عزیز بیرون آمد و به جهانیان فهماند، علیرغم مشکلات و القائات شیطانی و خباثتهای مستکبرین خود خواه، به انقلاب اسلامی و رهبری عزیز آن عشق میورزند.

 از شما مردم شریف اشکذروشهرستان صدوق صمیمانه سپاسگزارم که با نظم و نشاط به وظیفه دینی و ملّی خود عمل نمودید و بپای صندوق‌های رای رفتید و در نهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی به کاندیدای مورد علاقه خود رای دادید.

 بی تردید خشنودی حضرت ولی عصر ارواحنا له الفدا شامل حالتان شد و قلب رهبر معظم انقلاب و مسئولین دلسوز نظام را خوشحال نمودید.

بفرموده مقام معظم رهبری سیلی محکم به روی آمریکا و اسرائیل زده شد. انتخابات به پایان رسید و رقابتها تمام شد و اکنون زمان همدلی و همراهی است.

 از همه کاندیداها که موجب رونق انتخابات شدند و تاثیرگذاری و زحمات آنها در تهییج و حضور مردم، نقش اساسی داشت، با احترام تشکر می نمایم.

اینجانب از حضور پرشور مردم و نیز همکاری و همراهی نیروهای نظامی و انتظامی  تقدیر و تشکر و بطور ویژه از امانتداران متعهد و زحمتکش اعضای صندوقها، سپاسگزاری نموده و برای همه آنها از خداوند قادر متعال سلامتی و سعادت خواهانم و خدا را بی‌نهایت شاکریم که چنین مردمی بصیر و وفادار و موقع شناس داریم. حضور فراگیر و برگزاری انتخاباتی سالم و نمایندگانی فعال و دلسوز، بهمراه اتحاد و همدلی، همواره گوارای مردم عزیز این دیار باد.

والسلام علکیم و رحمه‌الله
محمدرضاطالبیان

نماینده ولی فقیه درشهرستان صدوق وامام جمعه اشکذر
۱۳ / ۱۲/ 90