پیام امام جمعه اشکذر به مــــناسبت حماسه ۱۲ اسفند

شناسه : 1477166

پیام امام جمعه اشکذر به مــــناسبت حماسه ۱۲ اسفند


پیام امام جمعه اشکذر به مــــناسبت حماسه ۱۲ اسفند

پیام امام جمعه اشکذر به مــــناسبت حماسه ۱۲ اسفند

متن کامل پیام بدین شرح می باشد:

 بسم الله الرحمن الرحیم

درود و صلوات خداوندکریم به کریمه اهل بیت حضرت معصومه سلام الله علیها، که عزّت و افتخار ایران به برکت وجود او و برادر معصومش پیشوای عالم و آقای ایرانیان حضرت امام رضا صلوات الله علیه می باشد. روز وفات آن بانوی ملکوتی را به همگان تسلیت و تعزیت می گویم.

حمد و سپاس پرودگار سبحان را که یکبار دیگر ملت ایران در فرازی سرنوشت ساز و از امتحانی بزرگ، سربلند و عزیز بیرون آمد و به جهانیان فهماند، علیرغم مشکلات و القائات شیطانی و خباثتهای مستکبرین خود خواه، به انقلاب اسلامی و رهبری عزیز آن عشق میورزند.

 از شما مردم شریف اشکذروشهرستان صدوق صمیمانه سپاسگزارم که با نظم و نشاط به وظیفه دینی و ملّی خود عمل نمودید و بپای صندوق‌های رای رفتید و در نهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی به کاندیدای مورد علاقه خود رای دادید.

 بی تردید خشنودی حضرت ولی عصر ارواحنا له الفدا شامل حالتان شد و قلب رهبر معظم انقلاب و مسئولین دلسوز نظام را خوشحال نمودید.

بفرموده مقام معظم رهبری سیلی محکم به روی آمریکا و اسرائیل زده شد. انتخابات به پایان رسید و رقابتها تمام شد و اکنون زمان همدلی و همراهی است.

 از همه کاندیداها که موجب رونق انتخابات شدند و تاثیرگذاری و زحمات آنها در تهییج و حضور مردم، نقش اساسی داشت، با احترام تشکر می نمایم.

اینجانب از حضور پرشور مردم و نیز همکاری و همراهی نیروهای نظامی و انتظامی  تقدیر و تشکر و بطور ویژه از امانتداران متعهد و زحمتکش اعضای صندوقها، سپاسگزاری نموده و برای همه آنها از خداوند قادر متعال سلامتی و سعادت خواهانم و خدا را بی‌نهایت شاکریم که چنین مردمی بصیر و وفادار و موقع شناس داریم. حضور فراگیر و برگزاری انتخاباتی سالم و نمایندگانی فعال و دلسوز، بهمراه اتحاد و همدلی، همواره گوارای مردم عزیز این دیار باد.

والسلام علکیم و رحمه‌الله
محمدرضاطالبیان

نماینده ولی فقیه درشهرستان صدوق وامام جمعه اشکذر
۱۳ / ۱۲/ 90