یکی از محتواهای وب موجود را انتخاب کرده و یا یک محتوای جدید جهت نمایش در این پورتلت ایجاد کنید.

شناسه : 153642890

پیام تبریک فرماندار اشکذر به مناسبت روز ملی شوراها


"محمدعلی شاه حسینی" در پیامی نهم اردیبهشت ماه روز ملی شوراها را تبریک گفت.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان اشکذر، "محمدعلی شاه حسینی" در پیامی نهم اردیبهشت ماه روز ملی شوراها را تبریک گفت.

 

در این پیام آمده است:

تشکیل شوراهای اسلامی در نهم اردیبهشت ماه سال ۵۹ به  فرمان مدبرانه بنیان گذار کبیر انقلاب اسلامی، حضرت  امام خمینی (ره) در راستای تکریم  هویت انسانی و ایجاد پل ارتباطی بین مردم و دولت صورت گرفت که همواره در موفقیت و پیشبرد اهداف انقلاب اسلامی نقش به سزایی داشته است.

 

یقینا خدمت بی منت به ملت عزیز ایران اسلامی در لباس عضویت در شوراها، توفیقی بزرگ برای منتخبین و معتمدین مردم است که باید بر اساس آیه شریف « وَالَّذِینَ اسْتَجَابُوا لِرَبِّهِمْ وَأَقَامُوا الصَّلَاةَ وَأَمْرُهُمْ شُورَی بَیْنَهُمْ وَمِمَّا رَزَقْنَاهُمْ یُنفِقُونَ » از لحظه به لحظه آن در راستای عمل به وظایف  و تکالیف دینی و قانونی خود استفاده و بهره های معنوی فراوان ببرند.

 

بدین وسیله فرا رسیدن نهم اردیبهشت ماه روز ملی شوراهای اسلامی را به همه اعضای محترم شوراهای اسلامی شهر و روستای شهرستان اشکذر که تنها با هدف خدمت صادقانه و خالصانه به مردم پا به عرصه حل مسائل و مشکلات شهری و روستایی گذاشته، تبریک و تهنیت عرض نموده و توفیق روزافزونتان را از آستان بی منت ایزد منان خواستارم.

 

محمدعلی شاه حسینی

فرماندار شهرستان اشکذر

 

 


آدرس کوتاه :