یکی از محتواهای وب موجود را انتخاب کرده و یا یک محتوای جدید جهت نمایش در این پورتلت ایجاد کنید.

شناسه : 157947497

پیام تبریک فرماندار اشکذر به مناسبت هفته دفاع مقدس


"هادی هادی نسب" فرماندار اشکذر طی پیامی، فرارسیدن هفته دفاع مقدس را به مردم دیار دارالمومنین شهرستان اشکذر، خانواده های معظم شهدا، آزادگان سرافراز، جانبازان گرانقدر و ایثار گران تبریک گفت.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان اشکذر، "هادی هادی نسب" در این پیام آورده است:

 

بسم الله الرحمن الرحیم

دفاع مقدس، طلیعه جاودانه غرور ملی و نام‏ آشناترین واژه در قاموس حماسه‏ های عزت آفرین ایران است که با نثار خون پاک فرزندان این مرزو بوم و ایثار و مجاهدت های مثال زدنی آنها جاودانه شد و خاطرات دلاوری‏های آن در تاریخ شکوهمند این دیار به یادگار مانده وخواهد ماند.

 

رزمندگان اسلام طی هشت سال تمام هستی خود را در راه دفاع از ارزش‌های اسلامی، عزت، شرف و موجودیت ایران اسلامی در طبق اخلاص نهادند و در سایه رهبری مدبرانه بنیانگذار جمهوری اسلامی ایران امام عظیم الشأن(ره) حماسه ای ماندگار را خلق کردند که جهانیان را به تحیر و تحسین وا داشت.

 

اینجانب ضمن گرامیداشت یاد و خاطر امام عظیم الشان(ره) و شهدای گرانقدر جنگ تحمیلی، هفته دفاع مقدس را به مردم دیار دارالمومنین شهرستان اشکذر، خانواده های معظم شهدا، آزادگان سرافراز، جانبازان گرانقدر و ایثار گران تبریک عرض می نمایم و از خداوند متعال توفیق پاسداری از خون شهدا و رهروی راه آن عزیزان را برای همگان مسئلت دارم.

 

 


آدرس کوتاه :