یکی از محتواهای وب موجود را انتخاب کرده و یا یک محتوای جدید جهت نمایش در این پورتلت ایجاد کنید.

شناسه : 157654479

پیام تسلیت فرماندار اشکذر به مناسبت درگذشت همسر شهید حاج محمد حسین جعفری نسب


"هادی هادی نسب" با صدور پیامی درگذشت مادری دلسوز و مهربان "حاجیه خانم صدیقه دهقانی" همسر شهید بزرگوار حاج محمد حسین جعفری نسب را تسلیت گفت.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان اشکذر، "هادی هادی نسب" با صدور پیامی درگذشت مادری دلسوز و مهربان "حاجیه خانم صدیقه دهقانی" همسر شهید بزرگوار حاج محمد حسین جعفری نسب را تسلیت گفت.

 

در متن پیام فرماندار اشکذر آمده است:

انّا لله و انّا الیه راجعون

خانواده های محترم جعفری نسب و دهقانی؛

فقدان درگذشت مادری دلسوز و مهربان مرحومه مغفوره "حاجیه خانم صدیقه دهقانی" همسر شهید والامقام حاج محمد حسین جعفری نسب موجب تالم و تاثر خاطر گردید.

مقاومت، فداکاری و صبوری همسران شهید در راه اعتلای سربلندی نظام مقدس جمهوری اسلامی در وصف نمی‌گنجد و این بانو با پیروی از مکتب حضرت زینب(س) رنج ابتلا و فراق شهیدان را با افتخار و صبر به نشان سرافرازی مبدل داشت که در محضر پروردگار متعال بی شک از اجری عظیم برخوردار است.

اینجانب مصیبت وارده را به خانواده های معظّم شهدا و ایثارگران ، مردم قدرشناس و ولایتمدار شهرستان و بستگان آن مرحومه به ویژه فرزندانش تسلیت عرض می نمایم.

امیدوارم روح مطهر این بانوی بزرگوار در جوار  همسر شهیدش مشمول مغفرت و رضوان الهی باشد.

  

                                                                                           هادی هادی نسب

                                                                                  فرماندار شهرستان اشکذر

 

لازم به ذکر است معلم شهید حاج محمدحسین جعفری نسب در 23 اسفند ماه سال 1363 در عملیات بدر به درجه رفیع شهادت نائل و در گلزار شهدای شهر اشکذر به خاک سپرده شد.

 

 

 

 آدرس کوتاه :