یکی از محتواهای وب موجود را انتخاب کرده و یا یک محتوای جدید جهت نمایش در این پورتلت ایجاد کنید.

شناسه : 106106861
در آستانه چهلمین بهار آزادی؛

پیام دعوت مشترک امام‌جمعه و فرماندار اشکذر از مردم برای حضور پرشور در راهپیمایی یوم‌الله 22 بهمن


امام‌جمعه و فرماندار اشکذر در پیام مشترکی از عموم مردم ولایت مدار و متدین دیار دارالمؤمنین برای حضور پرشور و خروشی تاریخی در راهپیمایی یوم‌الله 22 بهمن دعوت کردند

به گزارش روابط عمومی فرمانداری اشکذر؛ امام‌جمعه و فرماندار اشکذر در پیام مشترکی از عموم مردم ولایت مدار و متدین دیار دارالمؤمنین برای حضور پرشور و خروشی تاریخی در راهپیمایی یوم‌الله 22 بهمن دعوت کردند.

 

متن این پیام بدین شرح است:

 

بسم‌الله الرحمن الرحیم

 

اکنون‌که به فضل الهی و به برکت خون مطهر شهدا و رهبری داهیانه مقام عظمای ولایت، جوشش عظیم ملت بزرگ ایران در سال 57 به بلوغ خود رسیده است باید جشن گرفت و از خدای تبارک‌وتعالی برای عطای این نعمت سترگ قدردانی نمود.

 

وقت آن رسیده تا مردم ایران اسلامی یک‌بار دیگر با مشت‌های گره‌کرده خود فریاد استکبارستیزی و ظلم‌ستیزی سر دهند و بانگ استقلال، آزادی جمهوری اسلامی را دگربار طنین‌انداز نمایند.

 

این‌جانبان ضمن تبریک فرارسیدن یوم‌الله 22 بهمن و چهلمین بهار آزادی، یاد و خاطره امام و شهیدان سرافراز میهن را گرامی داشته، از عموم مردم دیار دارالمؤمنین اشکذر به‌ویژه خانواده معزز شهیدان، جانبازان و آزادگان، معلمین، اصناف، اساتید، دانش آموزان و دانشجویان برای حضور پرشور و خروشی تاریخی دعوت می‌کنیم تا باشکوه تمام و متحد در صفوف راهپیمایی 22 بهمن شرکت نمایند و برگ زرین دیگری در کتاب پرافتخار حماسه‌آفرینی‌های ملت بزرگ و انقلابی ایران رقم زنند.

 

 

 

 

 

 

 آدرس کوتاه :