پیام سرپرست فرمانداری صدوق به مناسبت روز جهانی قدس

شناسه : 781329

پیام سرپرست فرمانداری صدوق به مناسبت روز جهانی قدس


پیام سرپرست فرمانداری صدوق به مناسبت روز جهانی قدس

پیام سرپرست فرمانداری صدوق به مناسبت روز جهانی قدس

بسم رب الشهدا و الصدیقین

سه دهه از زمانی که امام خمینی (ره) آخرین جمعه ماه مبارک رمضان را «روز جهانی قدس» نامید می‏گذرد. سه‏دهه‏ای که در تمام آن، مستضعفان جهان، فریادهای نفرت خود را بر سر استکبار جهانی و صهیونیسم بین‏الملل سر دادند؛ و به موازات آن، خواستار نابودی حاکمان مزدوری شدند که بر اریکه‏های زر و زور خویش تکیه زده و ثروت‏های مادی و معنوی امت را به کام دشمنان قسم‏خورده اسلام فرو می‏ریختند.

اما داستان امروز امت، حکایتی دیگر است؛ نهالی که سی سال پیش خمینی کبیر ـ به پیروی از جد بزرگوارش حضرت حسین بن علی(ع) ـ در ضمیر امت نشاند، اینک درختی بارور شده است. اکنون حاکمان مزدور منطقه یکایک از اریکه‏های سلطة خویش به زیر کشیده شده، برخی آواره کشورهای دیگرند؛ برخی در قفس اتهام، با عاقبت شوم خود دست و پنجه نرم می‏کنند؛ و برخی دیگر ناامیدانه به هر دستاویزی برای بقای خود چنگ زده‏‏اند.

و در این میان، آن که سربلند و پیروز است، مردم مقاوم فلسطین، ملت غیور ایران و آحاد انقلابی امت بزرگ اسلام است که همچنان فریاد «مرگ بر آمریکا» و «مرگ بر اسرائیل» سر می‏دهد و یقین دارد که روزی سردمداران مغرور استکبار و استعمار نیز مانند مزدورانشان، به حضیض ذلت خواهند افتاد ؛ که «و سیعلم الذین ظلموا ای منقلب ینقلبون».

بی‏شک روز قدس امسال رنگ و بویی دیگر دارد و مردم مسلمان جهان ـ بخصوص در مصر، تونس، یمن و دیگر کشورهای منطقه ـ که جشن رمضان را با جشن سقوط فراعنه زمان همزمان می‏بینند، با حضوری پرشور در تظاهرات روز جهانی قدس، نوید آزادی قریب‏الوقوع قبلة اول مسلمین را فریاد خواهند کرد.

در آستانه روز جهانی قدس 1432 با گرامیداشت یاد و خاطره امام راحل عظیم‏الشأن(ره)، بار دیگر بر حمایت از آرمان فلسطین مظلوم پای می‏فشاریم و امت اسلامی را به تبعیت از رهبری‏های پیامبرگونه حضرت آیت ا... العظمی امام خامنه‏ای ـ دام ظله العالی ـ تا آزادی قدس شریف فرا می‏خوانیم.

 اینجانب از پیروان و محبان اهل بیت عصمت و طهارت(ع)، اعضای شورای ادارای شهرستان صدوق، کارمندان محترم و کلیه اقشار همیشه در صحنه این شهرستان دعوت به عمل می آورم تا با حضور در مراسم روز جهانی قدس، از این وصیت عدالت‏خواهانه مولای متقیان حضرت علی(ع) تبعیت کنند که فرمود: « كونا لِلظّالمِ خَصما وَ لِلمَظلومِ عَوناً ».

محمدعلی شاه حسینی

سرپرست فرمانداری شهرستان صدوق