پیام فرماندارصدوق به مناسبت ایام الله دهه فجر

شناسه : 1476934

پیام فرماندارصدوق به مناسبت ایام الله دهه فجر


پیام فرماندارصدوق به مناسبت ایام الله دهه فجر

پیام فرماندارصدوق به مناسبت ایام الله دهه فجر

به گزارش روابط  عمومی فرمانداری صدوق"احمد علی دشتی پور"صبح امروز در پیامی ضمن تبریک ایام الله دهه مبارک فجر به کلیه مردم شهید پرورشهرستان صدوق گفت: تفکر سیاسی امام (ره) انقلابی پویا و ماندگار را دربیست ودوم بهمن ماه ۱۳۵۷ پدید آورد تا جهانیان صدای شکستن استخوان استبداد را در دنیا بشنوند.

فرماندارصدوق در این پیام آورده است: ۱۲ بهمن ماه ۵۷، روز ورود آن پیرنستوه ومجاهدبزرگ مرتبه، حضرت امام خمینی (ره) به ایران اسلامی، هنگامه تحقق وعده الهی در غلبه مستضعفان بر مستکبران بود.

وی تصریح کرده است: در این ایام، دستان با کفایت امام پس از سال‌ها تحمل رنج و تبعید به دلهای پر امید گره خورد تاکشتی انقلاب ایمن ترومطمئن تربه سوی مقصد خود حرکت کند.  
وی در ادامه این پیام با بیان اینکه اینک که چند دهه از آن اتفاق تاریخی می‌گذرد. سالهایی که پر از عزت و افتخار و سربلندی و یادآور حماسه آفرینی مردم همیشه بیدار ایران اسلامی است. در شرایطی که شکست گروه استکبار در عرصه طراحی کودتا، تجزیه کشور و در نقطه فرا‌تر از آن جنگ ۸ ساله تحمیلی، و بعد از آن ترورهای کور، او را در عین ناکامی، بدبختی و بدنامی، جری‌تر کرده است، در سال‌های اول دهه چهارم انقلاب، جنگ نرم، حربه تازه دشمـن است.

حربه‌ای که همچون دیگر توطئه‌ها با توکل به خداوند، با وحـدت و یکدلی بی‌اثر و خنثی مي شود . اینک ملت بزرگوارایران باپیروی ازبیانات مقام معظم رهبری (مدظله العالی) درحالی که به برکت خون شهداوعنایات حضرت حق سرمنشاتغییروتحولات عمده جهانی شده و بیداری اسلامی راباعث گردیده است در معرض آزمونی دیگراست.

وی با تاکید برحضور حداکثری مردم درنهمین دوره ازانتخابات مجلس شورای اسلامی اظهار داشته است که ملت بزرگ ایران اسلامی در انتخابات مجلس شورای اسلامی همچون آزمون‌های قبلی بااستعانت ازدرگاه حضرت دوست باحضوری آگاهانه و پرشور یکباردیگر ولایت مداری خود رابه رخ همه جهانیان خواهند کشانید.