یکی از محتواهای وب موجود را انتخاب کرده و یا یک محتوای جدید جهت نمایش در این پورتلت ایجاد کنید.

شناسه : 157976717

پیام فرماندار اشکذر به مناسبت روز ملی آتش نشانی و ایمنی


"هادی هادی نسب" فرماندار اشکذر با صدور پیامی به مناسبت هفتم مهر ماه روز آتش نشانی و ایمنی، این روز را به زحمت کشان این عرصه تبریک گفت.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان اشکذر، فرماندار اشکذر با صدور پیامی به مناسبت هفتم مهر ماه روز آتش نشانی و ایمنی، این روز را به زحمت کشان این عرصه تبریک گفت .

 

هادی هادی نسب در پیام خود آورده است:

هفتم مهر ماه روز آتش نشانی و ایمنی یادآور دلیر مردانی است که با شجاعت و غیرت پا در خطرگاه آتش و حادثه می نهند و در راه حفظ ایمنی و سلامت همنوعان از نثار جسم و جان پاک خود دریغ نمی نمایند.

 

بدون تردید خدمتگذاری خالصانه و صادقانه به بندگان خداوند سبحان، در سخت ترین شرایط کاری همراه با تحمل خطرات غیرمترقبه، جز با فداکاری، صبر و با هدف کسب رضایت حضرت حق میسر نمی شود و آتش نشان ها با قرار دادن جان خود در طبق اخلاص، همه هستي خويش را وقف نجات جامعه و امداد رسانی به آنها در مواقع بروز حوادث مي کنند.

 

اینجانب ضمن عرض تبریک هفتم مهرماه روز آتش نشانی و ایمنی، از تلاش های امدادگران و نیروهای خدوم سازمان آتش نشانی به ویژه تلاش های شبانه روزی پرسنل آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری اشکذر تقدیر و تشكر نموده و توفیق و سلامتی این عزیزان را از خداوند متعال مسئلت می نمایم.

 

 

 


آدرس کوتاه :