پیام فرماندار صدوق به مناسبت سالروز تاسیس بنیاد شهید

شناسه : 783612

پیام فرماندار صدوق به مناسبت سالروز تاسیس بنیاد شهید


پیام فرماندار صدوق به مناسبت سالروز تاسیس بنیاد شهید

پیام فرماندار صدوق به مناسبت سالروز تاسیس بنیاد شهید

شهادت جلوه ای از صفت رحمانیت خداوند و شعله عشقی است که از شاخه ایثار سر برآورده است تا انسان مجاهد عالی ترین صحنه حضور را به تصویر کشیده و در چشمه جوشان آن خرمن ستم را بسوزاند و در پرتو آن گلواژه عدالت بر کویر تشنه جامعه جاری گردد.

به راستی که دستاورد اساسي قیام امام خميني(ره) و ادامه رهبري پيامبرگونه خلف صالح آن حضرت، مقام معظم رهبری، احيای اسلام ناب محمّدي(ص) است که بارزترین جلوه آن احيای فرهنگ ایثار و شهادت بود که البته در پرتو آن نهضت اسلامی پیروز شد. واكنون نيز بيداري اسلامي در جهان ، مولود مبارك همان فرهنگ ناب و متعالي است كه بدون ترديد سبب توسعه ارزش هاي اسلامي و  انساني در جهان است.

اکنون که پرتو درخشان شهادت و ایثار به عنوان پرفروغ ترین ستاره آسمان فرهنگ استقلال و آزادی بر آسمان ایران هویدا گشته؛ بر بازماندگان از این قافله عظیم است تا با رهروی از مسیر تابناک و نیز تکریم و تعظیم شهیدان و خاندان معظم و سعادتمند آنان که به فرموده امام شهیدان چشم و چراغ این ملتند، با تلاشی مقدس پرچم استقلال و اقتدار ملت سرافراز را بر پهنه گیتی به اهتزار درآورند.

فرهنگ جهاد و شهادت و برگ زرین دفتر افتخارات مردم ولایتمدار و شهید پرور شهرستان صدوق است که با تقدیم صدها شهید، جانباز و آزاده برای همیشه درصحنه دفاع از آرمان های انقلاب اسلامی خوش درخشیدند.

اینجانب با ادای احترام به شهیدان و آرزوی سلامتی برای جانبازان سرافراز و شکیبایی برای خاندان معظم آنان ،بیست و دوم اسفندماه سالروز تأسیس نهاد مقدس بنیاد شهید را تبریک و افتخار خدمتگزاری به آنان را فرصتی مغتنم برای خود دانسته و امید دارم شفاعت آنان در دنیا و آخرت نصیبمان گردد.

احمدعلی دشتی پور

فرماندار شهرستان صدوق