پیام فرماندار صدوق به مناسبت سفر رئیس جمهوری به استان یزد

شناسه : 787240

پیام فرماندار صدوق به مناسبت سفر رئیس جمهوری به استان یزد


پیام فرماندار صدوق به مناسبت سفر رئیس جمهوری به استان یزد

پیام فرماندار صدوق به مناسبت سفر رئیس جمهوری به استان یزد

استان یزد با پشت سر نهادن  سفرهای تاریخی و دوران ساز اول و دوم هیات محترم دولت و تمهید اجرای بسیاری از مصوبات، خود را برای میزبانی سفر سوم رییس جمهور عدالت خواه، مقتدر، ولایی و کابینه پرتلاش وی آماده می کند.

تصویب ده ها پروژه و برآورد و تخصیص میلیاردها تومان اعتبار در جهت تامین زیر ساخت ها، ایجاد راه های آسفالته در مناطق محروم ، تکمیل و توسعه مراکز بهداشتی، درمانی، آموزشی ، توسعه شبکه های آبیاری، تصویب انتقال گاز به مناطق محروم ، ایجاد فرصت های شغلی و بسیاری پروژه های صنعتی، آموزشی، بهداشتی و ورزشی کارنامه درخشان دولت های نهم و دهم در سفر های اول و دوم برای شهرستان صدوق می باشد که از سوی مردم قدر دان این شهرستان شایسته تقدیر و امتنان فراوان است .

سفر سوم ریئس جمهور محترم و همراهی و همگامی هیئت محترم دولت با رویکرد فرهنگی که همواره در جهت اجرای منویات مقام معظم رهبری و تثبیت و تحکیم آرمانهای متعالی انقلاب اسلامی و آموزه های معمار کبیر آن، حضرت امام خمینی (ره) گام بر می دارد فرصت بزرگ دیگری است در جهت برآورده شدن آرزوهای معنوی و مذهبی مردم مومن و ولایتمدار صدوق که همواره مهد علم و فرهنگ بوده اند.

این جانب اطمینان دارم که مردم مشتاق، مومن و ولایی شهرستان صدوق چونان همیشه و بیش از پیش به فرمان قلبهای عاشقشان همگام با دیگر مردمان استان شکوه و شوکتی تکرار ناپذیر را در استقبال از رئیس جمهور محبوب خود به جای خواهند گذاشت و آن لحظات را به روزی جاودانه و افتخاری بزرگ در صفحه رنگین تقویم تاریخ  خود بدل خواهند کرد.

امید است سفر سوم ریاست محترم جمهوری اسلامی ایران و هیئت همراه  به استان یزد و حضور نماینده ایشان در شهرستان صدوق همچون گذشته همراه با برکات بی شمار برای مردم شهیدپرور و غیور صدوق در تمامی زمینه ها باشد. انشاءا...