پیام فرماندار صدوق به مناسبت14 و 15 خرداد

شناسه : 780692

پیام فرماندار صدوق به مناسبت14 و 15 خرداد


پیام فرماندار صدوق به مناسبت14 و 15 خرداد

پیام فرماندار صدوق به مناسبت14 و 15 خرداد

بسم الله الرحمن الرحیم

 

خرداد، ماه اشک و زخم است. اشکی که همیشه بر گونه هایمان جاری است و زخمی که هرگز التیام نخواهد یافت. خرداد، ماه ماتم و غم است. ماتم درعزای والامردی که در سایه مردانگی و تدبیرش هویت پنهان خویش را باز یافتیم. خرداد، ماه اندوه است. اندوه فراق مرزبان حماسه و ایثار. مردی که ستایش تمام عصرها و نسل ها را در پیشگاه خویش برانگیخته است. خرداد، ماه اشک و آه است..

بنیانگذار جمهوری اسلامی ایران با ایجاد تحولی بزرگ در جهان، پرچم  آزادیخواهی و حق طلبی جمهوری اسلامی را در جهان به اهتزاز در آورد و با در هم پیچیدن بساط ظلم و ستم و عدالت ستیزی ، نام و یاد خود را در دلهای عاشقان اسلام و نظام جمهوری اسلامی برای همیشه به یادگار گذاشت.

حضرت امام خمینی (ره) ابرمرد تاریخ است كه عاشقانش در جای جای میهن اسلامی ضمن تاسی به آرمانهای الهی و اقتدا به سیره ولایی وی ، با بزرگداشت یاد و خاطر آن بزرگ ، همه ساله عشق و ارادت خود را به وی به نمایش می گذارند.

بی شك عزت و اعتلای امروز ایران اسلامی به رهبری جانشین برحق امام خمینی (ره)، حضرت آیت الله خامنه ای ، ثمره اقتدای مردم ایران به مكتب اسلام و سیره معمار كبیر انقلاب اسلامی حضرت امام خمینی (ره) است .

رحلت حضرت امام خمینی(ره)، نیز همچون حیاتش منشأ بیداری و نهضتی دوباره شد و راه و یادش جاودانه گردید. چرا که او حقیقت بود و حقیقت همیشه زنده است و فناناپذیر. او جلوه ای از جلوه های کوثر بود و کوثرِ ولایت همواره در زمین و زمان جاری است. حکایت آن عبدصالح خدا و امام دلیر مردان و سبزقامتان تاریخ اسلام همچنان باقی است؛ زیرا حیات این ملت به اعتبار نَفَس قدسی او امکان تجلی و بقا یافت.

اینجانب چهاردهم خرداد سالروز رحلت جانگداز معمار کبیر انقلاب اسلامی حضرت امام خمینی(ره) را به عموم مردم شریف و همیشه در صحنه شهرستان صدوق تسلیت عرض نموده ضمن گرامی داشت یاد و خاطره شهدای قیام 15 خرداد، از درگاه یگانه منان عزت و سربلندی ایران اسلامی و سلامتی مقام معظم رهبری(مدظله العالی) را مسئلت می نمایم.