پیام معاون فرماندار صدوق به مناسبت سوم خرداد

شناسه : 780562

پیام معاون فرماندار صدوق به مناسبت سوم خرداد


پیام معاون فرماندار صدوق به مناسبت سوم خرداد

پیام معاون فرماندار صدوق به مناسبت سوم خرداد

به گزارش روابط عمومی فرمانداری صدوق ، "محمد علی شاه حسینی" در پیامی سوم خرداد سالروز آزادسازی خرمشهر و روز مقاومت و پیروزی را تبریک گفت.

در این پیام آمده است:

روز سوم خرداد ماه، سالگرد حماسه آزادی و فتح خرمشهر پس از بیش از یک سال و نیم اشغال آن به دست بعثیان است. فتح خرمشهر، موجب برانگیختگی احساسات و عواطف پاک ملت ایران شد و هم دلی و وحدت را میان اقشار ملت پدید آورد. حماسه شگرف آزادسازی خرمشهر، پیروزی سروقامتانی را پدید آورد که با فتح آفرینی خود، نهایت ایثار، اوج مظلومیت، انتهای پاک بازی و منتهای توکل را رقم زدند. خرمشهر برای ملت ما تنها یک شهر نیست، بلکه تاریخ گویای پایداری، ایثار و جاودانگی انقلاب است.

آزادسازی خرمشهر در عملیات شگفت انگیز بیت المقدس، از قدرتی حکایت می کرد که همت و ایمان رزمندگان اسلام آن را پدید آورد. نگاهی به رخدادهای پس از فتح خرمشهر و پیام های رسمی و غیر رسمی دولت مردان امریکایی و متحدانش، به روشنی حکایت از آن دارد که برپاکنندگان اصلی جنگ تحمیلی، از کارآمدی طرح حمله نظامی به ایران ناامید شده بودند و برای مقابله با نظام اسلامی راه کار دیگری را دنبال می کردند؛ چرا که ادامه جنگ از یک سو، حرکت پرشتاب نهضت های اسلامی را در منطقه به دنبال داشت و از سوی دیگر، برای قدرت های بزرگ که در سطح بسیار گسترده ای به نفع عراق وارد این کارزار شده بودند، شکست ارتش عراق، ترجمان ناکامی آنان بود.

اینجانب سوم خرداد سالروز فتح خرمشهر و روز مقاومت و پیروزی را خدمت خانواده معزز شاهد ، ایثارگران و جانبازان هشت سال جنگ تحمیلی و مردم متدین و شریف شهرستان صدوق تبریک و تهنیت عرض نموده ، این پایداری سترگ را که نماد  مقاومت و ایثار و از جان گذشتگی مردان و زنان ایران است هرگز از یاد نخواهیم برد.