یکی از محتواهای وب موجود را انتخاب کرده و یا یک محتوای جدید جهت نمایش در این پورتلت ایجاد کنید.

شناسه : 146054962
همزمان با هفته بسیج:

چهارمین اردوی خدمت رسانی مدیران ادارات شهرستان اشکذر برگزار شد


با هدف بررسی مسائل و مشکلات بخش مرکزی اشکذر چهارمین اردوی خدمت رسانی مدیران ادارات شهرستان اشکذر در امامزاده سید حسین روستای بندرآباد برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان اشکذر، با هدف بررسی مسائل و مشکلات بخش مرکزی اشکذر چهارمین اردوی خدمت رسانی مدیران ادارات شهرستان اشکذر در امامزاده سید حسین روستای بندرآباد برگزار شد.

 

فرماندار اشکذر در این جلسه ضمن گرامیداشت هفته بسیج بر نهادینه کردن فرهنگ بسیجی در بین عموم مردم تاکید کرد.

 

محمد علی شاه حسینی حضور در بین مردم و شنیدن مسائل و مشکلات آنها تحت عنوان اردوهای خدمت رسان را در راستای خدمت صادقانه به مردم، ارتباط راحت تر مردم و مسئولان و تسریع در روند حل مشکلات مردم دانست.

 

وی استفاده از تمام امکانات و ظرفیت شهرستان در جهت خدمت به مردم را از مدیران دستگاه هایی اجرایی شهرستان خواستار شد و تصریح کرد: آشنایی با مسائل و مشکلات مردم می تواند مدیران را برای برنامه ریزی های بهتر در حوزه های مختلف یاری دهد تا از این فرصت خدمتگزاری به نحو احسن و در جهت خدمت به نظام و مردم استفاده کنند.

 

فرماندار اشکذر با بیان اینکه بیشترین مطالبات مردم منطقه رستاق در حوزه کشاورزی، میراث فرهنگی،منابع طبیعی و راه و شهرسازی بوده است از مدیران شهرستانی درخواست کرد تا در حد توان خود به مسائل رسیدگی کرده و در جهت رفع موانع پیش رو اقدام نمایند.

 

تفکیک مستثنیات اراضی روستایی، ساماندهی باند دوم جاده اشکذر به رستاق و رستاق به فولاد آلیاژی ، فراهم آوردن زمینه جهت واگذاری مجموعه سلطان بندرآباد به بخش خصوصی و نحوه صدور جواز تاسیس و پروانه بهره برداری گلخانه از جمله مهمترین مواردی بود که توسط مردم در این نشست مطرح شد.

 

 آدرس کوتاه :