کارمندان فرمانداری صدوق با فرماندار سابق این شهرستان دیدار کردند

شناسه : 780918

کارمندان فرمانداری صدوق با فرماندار سابق این شهرستان دیدار کردند


کارمندان فرمانداری صدوق با فرماندار سابق این شهرستان دیدار کردند

کارمندان فرمانداری صدوق با فرماندار سابق این شهرستان دیدار کردند

به گزارش روابط عمومی فرمانداری صدوق،"محمدعلی شاه حسینی" عصر چهارشنبه در مراسم دیدار کارمندان فرمانداری با فرماندار سابق این شهرستان که در منزل این جانباز جنگ تحمیلی برگزار شد گفت: صداقت ، ایمان و تعهد از خصوصیات بارز آقای "عبداللهی" میباشد.

سرپرست فرمانداری صدوق دوران مسئولیت سعید عبداللهی را یکی از بهترین دوران های خدمت خود در این شهرستان توصیف کرد و افزود: یکی از بارزترین خصوصیات وی مردمداری بود که زبانزد خاص و عام در این شهرستان است.

شاه حسینی به خدمات ارزنده فرماندار سابق صدوق اشاره و تصریح کرد: کارهای اساسی و زیربنایی برای توسعه و پیشرفت شهرستان صورت گرفت.

وی به موفقیت های این شهرستان در ابعاد مختلف اشاره کرد و افزود: در بین سایر شهرستان های استان هموراه در موارد متعدد شاخص بوده و هستیم که این مهم با مدیریت مطلوب و همراهی و همدلی کارمندان این فرمانداری حاصل شده است.

در ادامه این نشست "سعید عبداللهی" صمیمیت کارمندان فرمانداری صدوق را بی نظیر توصیف کرد و گفت: در دوران مسئولیتم از همکاری با کامندان خدوم فرمانداری نهایت بهره را بردم .

فرماندار سابق صدوق خدمت صادقانه به مردم را اصلی ترین وظیفه کارمندان دانست و تصریح کرد: به گونه ای رضایت ارباب رجوع را فراهم نمایید که خود نیز لذت این رضایتمندی و خدمت را احساس کنید.

عبداللهی همکاری و همراهی معاونت فرمانداری و بخشداران بخش مرکزی و خضرآباد را ستود و اظهار داشت: در همه حال رسیدگی به وضعیت مردم و حل مسائل و مشکلات آنان در سرلوحه کاری این فرمانداری بوده است.

بیان خاطرات، تشکر و قدردانی همکاران فرمانداری از سعید عبداللهی و اهدا لوح یادبود از دیگر برنامه های این نشست صمیمی بود.

"سعید عبداللهی" فرماندار سابق این شهرستان قریب به 3 سال سکان دار هدایت فرمانداری صدوق بود که به دلیل  شرکت در نهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی استعفای خود را تقدیم استاندار یزد کرد و با استعفای وی نیز موافقت شد.

در حال حاضر "محمدعلی شاه حسینی" عهده دار سرپرستی فرمانداری صدوق می باشد.