یکی از محتواهای وب موجود را انتخاب کرده و یا یک محتوای جدید جهت نمایش در این پورتلت ایجاد کنید.

شناسه : 157519321

کارگروه تنظیم بازار شهرستان اشکذر برگزار شد


معاون برنامه ریزی و هماهنگی امور عمرانی فرمانداری اشکذر در این جلسه ضمن تقدیر از اصناف منصف شهرستان در ارائه منظم اقلام مصرفی و رعایت قیمت های عادلانه بر ضرورت برخورد با خاطیان در این زمینه تاکید کرد.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان اشکذر، جلسه کارگروه تنظیم بازار شهرستان اشکذر به ریاست معاون برنامه ریزی و هماهنگی امور عمرانی فرمانداری و سایر اعضا برگزار شد.

 

"مصطفی پور دهقان در این جلسه با بیان اینکه یکی از دلائل عمده تلاطمات و نوسانات بازار طی دولت های مختلف به خصوص شرایط فعلی، سهم بالای ارتزاق بودجه سالانه کشور از درآمدهای نفتی و متصل به قیمت های خارجی می باشد، افزود: دولت تدبیر و امید بر حسب فرمایشات مقام معظم رهبری در جهت اصلاح روند موجود نسبت به ارائه طرح اصلاح ساختار بودجه در جلسه سران قوا و مجلس شورای اسلامی اقدام نموده که انشالله شاهد اثرات آن در ساختار بازار خواهیم بود.

 

معاون برنامه ریزی و هماهنگی امور عمرانی فرمانداری اشکذر، ضمن تقدیر از قاطبه بازاریان و اصناف منصف و مومن شهرستان در ارائه منظم اقلام مصرفی و رعایت قیمت های عادلانه، بر ضرورت برخورد با خاطیان در این زمینه تاکید کرد.

 

وی جذب بیشتر اقلام تنظیم بازار شهرستان اعم از گوشت، شکر، قند و لاستیک و توزیع عادلانه آنها توسط دستگاه های ذیربط را خواستار شد.

 

در این جلسه نرم افزار توزیع شکر در قالب کد ملی خانوار مورد بررسی قرار گرفت و مقرر شد اداره صنعت، معدن و تجارت شهرستان در اسرع وقت واحدهای دارای تجهیزات برای نصب این نرم افزار را شناسایی و شکر خانواده ها با قیمت مصوب توزیع شود، هم چنین قیمت شیر خام با درصد 3/2 چربی نیز مورد بحث و بررسی قرار گرفت و قیمت نهایی را 2850 تومان و قیمت هر کیلو ماست نیز 4300 تومان مصوب گردید.

 

در ادامه "میثم فلاح" رئیس اداره صنعت، معدن و تجارت شهرستان اشکذر به ارائه گزارشی در خصوص توزیع قند و نبات تنظیم بازار و کاغذ A4 و لاستیک یارانه ای سهمیه شهرستان پرداخت.

 

 

 


آدرس کوتاه :