یکی از محتواهای وب موجود را انتخاب کرده و یا یک محتوای جدید جهت نمایش در این پورتلت ایجاد کنید.

شناسه : 158743281
فرماندار اشکذر عنوان کرد:

کاهش 70 درصدی تردد در ورودی های شهرستان اشکذر


فرماندار اشکذر گفت: با تشدید محدودیت های صورت گرفته در مبادی ورودی شهرستان به عنوان یکی از مصوبات قرارگاه مرکزی مبارزه با ویروس کرونا، کاهش 70 درصدی تردد در ورودی ها را به دنبال داشته است.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان اشکذر، فرماندار اشکذر به تشدید محدودیت های صورت گرفته در مبادی ورودی شهرستان به عنوان یکی از مصوبات قرارگاه مرکزی مبارزه با ویروس کرونا اشاره و گفت: این محدودیت با همکاری نیروی انتطامی، ناحیه مقاومت بسیج ، جمعیت هلال احمر و مرکز بهداشت و درمان شهرستان در قالب سه ایستگاه غربالگری و کنترل مستقر در شرف آباد رستاق، فیروزآباد اشکذر و محدوه پادگان خاتمی در جاده یزد به خضرآباد اعمال شده و کاهش 70 درصدی تردد در ورودی ها را به دنبال داشته است.

 

هادی هادی نسب اظهار داشت: با توجه به ییلاقی بودن بخش خضرآباد برای بومیان بخش کارت تردد صادر گردیده تا ضمن جلوگیری از رفت و آمد غیر ضرروی، از ورود غیر بومیان به این منطقه جلوگیری بعمل آید.

 

رئیس قرارگاه مرکزی مبارزه با ویروس کرونا شهرستان اشکذر افزود: با همکاری جهاد کشاورزی و شبکه دامپزشکی شهرستان برای کشاورزان و دامداران بخش مرکزی و خضرآباد جهت سهولت در رفت و آمد کارت تردد صادر گردیده است.

 

وی با بیان اینکه در ایستگاه شرف آباد رستاق و فیروزآباد اشکذر به طور میانگین روزانه از ورود بیش از هزار ماشین مسافر به شهرستان جلوگیری بعمل می آید، ادامه داد: به ایستگاه های غربالگری و کنترل تاکید شده تا ضمن رعایت شئون اخلاقی، از مسافران بخوانند تا هرچه زودتر به محل سکونت خود بازگردند.

 

فرماندار اشکذر گفت: با توجه به اینکه ادارات شهرستان تا پایان ایام تعطیلات عید با حداقل نیرو کار خواهند کرد و بخش عمده ای از کارمندان ساکن مرکز استان هستند، ورود کارمندان به شهرستان با کارت شناسایی معتبر صورت خواهد گرفت، ضمن اینکه در مبادی ورودی توسط ایستگاه ها غربالگری و کنترل خواهند شد.

 

هادی نسب به تعطیلی اصناف به جز اصناف تامین کننده مایحتاج مردم اشاره و تصریح کرد: طبق مصوبه جدید اتاق اصناف ساعت کاری اصناف تامین کننده مایحتاج مردم 8 صبح الی 8 شب خواهد بود.

 

رئیس قرارگاه مرکز مبارزه با ویروس کرونا شهرستان اشکذر تاکید کرد: تمام تصمیمات گرفته شده در شهرستان در راستای قطع زنجیره شیوع ویروس کرونا بوده و امید است با همکاری و همراهی مردم با ماندن در خانه شاهد از بین رفتن کامل این ویروس در آینده ای نزدیک باشیم.

 

 


آدرس کوتاه :