یکی از محتواهای وب موجود را انتخاب کرده و یا یک محتوای جدید جهت نمایش در این پورتلت ایجاد کنید.

شناسه : 158455160
فرماندار اشکذر عنوان کرد:

کشف بیش از 45 هزار لیتر سوخت قاچاق در شش ماهه اول سال 98 در شهرستان اشکذر


فرماندار اشکذر گفت: در شش ماهه اول سال و با همکاری اعضای کمیسیون اقدامات بسیار خوبی انجام شده که کشف بیش از 45 هزار لیتر سوخت قاچاق و انبارهای احتکار شده برنج، شکر و روغن خودرو در شهرستان از جمله آنها بوده است.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان اشکذر، فرماندار اشکذر در جلسه کمیسیون مبارزه با قاچاق کالا و ارز این شهرستان به آماری از کشفیات و گشت های مشترک در سطح شهرستان پرداخت و گفت: در شش ماهه اول سال و با همکاری اعضای کمیسیون اقدامات بسیار خوبی انجام شده که کشف بیش از 45 هزار لیتر سوخت قاچاق و انبارهای احتکار شده برنج، شکر و روغن خودرو در شهرستان از جمله آنها بوده است.

 

هادی هادی نسب با بیان اینکه قاچاق کالا و ارز موجب ركود واحدهای توليدي و صنعتی، بيكاري جوانان و آسيب هاي اجتماعي دیگر می شود، اظهار داشت: حوزه قاچاق كالا دارای دو بخش پيشگيري و فرهنگي دارد که این دو بخش باید توامان با یکدیگر مورد توجه اعضا کمیسیون شهرستانی قرار گیرد.

 

وی اظهار داشت: تکمیل و پایش اطلاعات انبارها و مراکز نگهداری کالاها در شهرستان باعث ساماندهی و شفاف سازی نگهداری کالاها در انبار، حمایت از مصرف کنندگان و جلوگیری از رانت خواری خواهد شد.

 

 

 آدرس کوتاه :