یکی از محتواهای وب موجود را انتخاب کرده و یا یک محتوای جدید جهت نمایش در این پورتلت ایجاد کنید.

شناسه : 158085225
با حضور وزیر نفت:

گازرسانی به شهرک صنعتی فولاد شهرستان اشکذر به بهره برداری رسید


پروژه گاز رسانی به شهرک صنعتی فولاد شهرستان اشکذر با حضور مقام عالی وزارت نفت و به صورت ویدئو کنفرانسی و با دستور دکتر حسن روحانی رئیس جمهور دولت تدبیر و امید به بهره برداری رسید.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان اشکذر، با حضور "دکتر بیژن نامدار زنگنه" وزیر نفت، " تربتی" معاون وزیر نفت و مدیرعامل شرکت ملی گاز ایران، "مشایخی" سرپرست محترم مدیریت امور گاز رسانی شرکت ملی گاز ایران، "هادی هادی نسب" فرماندار اشکذر و جمعی از مسئولان استان و شهرستان، پروژه گاز رسانی به شهرک صنعتی فولاد به صورت ویدئو کنفرانسی و با دستور دکتر حسن روحانی رئیس جمهور دولت تدبیر و امید به بهره برداری رسید.

 

این پروژه به طول 12 کیلومتر شامل یک ایستگاه اصلی و سه ایستگاه فرعی می باشد که با اعتباری بالغ بر 350 میلیارد ریال افتتاح شد و با بهره برداری از آن امکان گاز رسانی به 200 واحد صنعتی در این شهرک نیز فراهم شد.

 

وزیر نفت در این مراسم ضمن تمجید از مدیریت مثال زدنی یزدی ها، گفت: همواره بر این اعتقاد و باور دارم که اگر در کل کشور نحو مدیریت کردن یزدی ها مورد توجه قرار گیرد، بخش اعظمی از مسائل و مشکلات حل و فصل خواهد شد.

 

بیژن نامدار زنگنه به مسئله کم آبی استان یزد اشاره و افزود: کم آبی یزد باعث شده تا مردم این استان به سخت کوشی و قناعت پیشگی روی آورند و از این نظر یزدی ها در کشور زبانزده عام و خاص شدند.

 

مقام عالی وزارت نفت اظهار داشت: خوشبختانه و به همت استقرار نظام جمهوری اسلامی و دولت تدبیر و امید امروزه بیش از 98 درصد جمعیت شهری و 95 درصد از جمعیت روستایی استان یزد از نعمت گاز بهره مند هستند و خداوند را به جهت اینکه توفیق داده تا چنین خدمت شایسته ای را برای مردم این خطه انجام دهیم سپاسگزاریم.

 

زنگنه گفت: همان طور که در صحبت های فرماندار شهرستان اشکذر به آن اشاره کرد، نرخ بیکاری این شهرستان نسبت به کل کشور از وضعیت نسبتا خوبی برخوردار است و برنامه دولت هم در این راستا است تا نرخ بیکاری در کل کشور را به حداقل برساند.

 

در این جلسه فرماندار اشکذر درخواست های متعدد شهرستان از جمله گاز رسانی به سه روستا بخش خضرآباد را از مقام عالی وزارت نفت خواستار که دکتر بیژن نامدار زنگنه در این خصوص قول مساعد را جهت پیگیری داد.

 

 

 آدرس کوتاه :