گفتگو با بخشدار خضرآباد

شناسه : 787430

گفتگو با بخشدار خضرآباد


گفتگو با بخشدار خضرآباد

گفتگو با بخشدار خضرآباد

به گزارش روابط عمومي فرمانداري صدوق،"سيد احمد ميرزاخليلي" روز دوشنبه در گفتگو با پايگاه اطلاع رساني فرمانداري گفت: انقلاب اسلامي ايران تنها براي بهبود وضع معاش مردم شكل نگرفت، بلكه فراتر از اين، يك ماهيت ارزشي و ديني دارد و از اين رو، اساسي ترين وصف انقلاب ايران، «اسلامي» بودن آن است.

بخشدار خضرآباد افزود: انقلاب ما تنها تحوّل در جامعه و نظام سياسي و اقتصادي آن نيست، بلكه دگرگوني در كيفيت حيات فردي و اجتماعي، اصلي ترين شاخص انقلاب اسلامي است كه با گشودن راه هدايت و ايجاد معرفت متعالي و راستين، صورت واقعي خود را مي يابد و مي بالد.

ميرزاخليلي به دستاوردهاي انقلاب اسلامي اشاره كرد و گفت: از مهم ترين پيامدهاي تاريخ ساز انقلاب اسلامي، اقبال مردم جهان به اسلام و دين به معناي عام است. رواج انديشه‌هاي اسلام خواهي در بين مسلمانان، تقويت و تعميق بيداري اسلامي، پديد آمدن جنبش‌هاي اسلامي در كشورهاي عربي و خاورميانه و رشد اسلام گرايي در غرب و شرق دور، همه از كاركردها و رهاوردهاي انقلاب اسلامي در حوزه انديشه و تحوّلاتي است كه در تفكرات مردمان و فراتر از جغرافياي سياسي اين انقلاب رخ داده اند.

بخشدار خضرآباد در ادامه به مسئل بخش خود پرداخت و گفت: خوشبختانه در دهه فجر امسال پروژه هاي متعددي در اين بخش به بهره برداري خواهد رسيد كه همه اين ها به بركت اين نظام و انقلاب است.

وي پروژه هاي قابل افتتاح در دهه فجر را بيش از 20 مورد عنوان كرد و گفت: تامين آب ندوشن و افتتاح 2 واحد مسكوني در اين شهر، اجراي طرح هادي در روستاهاي بخش خضرآباد ، احداث پارك و اجراي ديوار سنگي از مهمترين پروژه هاي قابل افتتاح در اين بخش مي باشد.

ميرزاخليلي همكاري دهياري ها در عمران و آباداني روستاها را ستود و اظهار اميدواري كرد با افزايش بودجه هاي عمراني بخش خضرآباد بسياري از محروميت هاي اين بخش مرتفع گردد.