گفتگو با بخشدار مركزي صدوق

شناسه : 780322

گفتگو با بخشدار مركزي صدوق


گفتگو با بخشدار مركزي صدوق

گفتگو با بخشدار مركزي صدوق

 

به گزارش روابط عمومي فرمانداري صدوق،"محمدحسين فلح تفتي" روز دوشنبه در گفتگو با پايگاه اطلاع رساني فرمانداري با اشاره به نهم اسفندماه روز ملي حمايت از حقوق مصرف كنندگان اظهار داشت: روز ملی حمایت از حقوق مصرف کنندگان امسال در شرایطی سپري می شود که کشور در حال اجرای قانون هدفمند کردن یارانه ها است و با اجرای این قانون، برگ زرینی به افتخارات ملت ایران اضافه شد.

بخشدار مركزي صدوق، اجرای موفق قانون هدفمند کردن یارانه ها را موفقیت بزرگ و ارزشمندی در اصلاح ساختار اقتصادی کشور دانست و افزود: آثار و برکات اجرای این قانون هم اکنون مشخص شده و هر روز از برکات آن، آثار بیشتری ظاهر خواهد شد.

وی تصریح کرد: تشكيل انجمن هاي حمايت از حقوق مصرف كنندگان از اقدامات ارزنده دولت در راستاي حمايت از حقوق مصرف كنندگان است.

فلاح خاطرنشان کرد: انجمنهای حمایت از حقوق مصرف کننده، نمادی از مصرف کننده و سازماندهی برای حمایت از حقوق وی هستند و در سطح شهرستان صدوق  شاهد تولد انجمن حمایت از حقوق مصرف کننده و انجام وظایف و فعالیتهایی که برای این انجمن دیده شده، خواهیم بود.

بخشدار مركزي صدوق افزود: در دنیای پرالتهاب اقتصاد و تجارت کنونی، بحث رقابت و شدت آن، شتاب روزافزون تغییرات تکنولوژی و نیز توجه به دیدگاه‌ها و نظرات مصرف کنندگان بسیار مهم تلقی می شود و در واقع این مصرف کننده است که تولید و توزیع برای او طراحی می شود و رقابتها در جلب رضایت او است .

فلاح، رعایت حقوق مصرف کننده را نه تنها به نفع مصرف کننده دانست، بلکه آن را در راستای منافع تولیدکنندگان نیز ذکر کرد و گفت: هم افزایی میان حقوق مصرف کننده و تولید کننده در این چارچوب معنادار است و رعایت حقوق مصرف کننده یکی از ارکان مهم اقتصاد به شمار می رود.