گفتگو با بخشدار مركزي صدوق

شناسه : 787440

گفتگو با بخشدار مركزي صدوق


گفتگو با بخشدار مركزي صدوق

گفتگو با بخشدار مركزي صدوق

به گزارش روابط عمومي فرمانداري صدوق،"محمدحسين فلاح"روز سه شنبه در گفتگو با پايگاه اطلاع رساني فرمانداري گفت: مهم ترین و اساسی ترین عامل پیروزی انقلاب اسلامی، قیام مردم برای خدا بود و این نکته حساسی است که از دید غربی ها و سیاست مآبان مادی گرا، خارج و از حیطه تفکر محدود آنان بیرون، و برای آنها و دنباله روان شان واژه ای نامفهوم است.

بخشدار مركزي صدوق به رويدادهاي بهمن ماه سال 57 اشاره كرد و گفت: بهمن، یادآور حماسه پرشکوه و کم نظیر ملتی است که توانست تحت رهبری و هدایت بزرگمردی فرزانه و روحانی و با بهره گیری از دین مبین اسلام در رویارویی خونینی مقابل استبداد شاهنشاهی فصل جدیدی از حیات سیاسی و فرهنگی خویش را آغاز کند و بار دیگر نقش تاریخی و بی مانند خود را در اعتلای فرهنگ و تمدن اسلامی تجدید کند.

وي اضافه كرد:در بهمن ماه 57، جهان شاهد تحولی شگرف و انقلابی عظیم و مردمی در تاریخ بود. قیام ملتی مصمم و یکپارچه با قلب هایی سرشار از عشق و ایمان. در بهمن ماه، رهبر بزرگ و نستوهی، پس از سال ها دوری از وطن، قدم بر خاک گلگون میهن گذاشت که آزادی و استقلال را نصیب امتی خداخواه کرد. امام آمد و عظمت، شرافت و افتخار به همراه آورد و به فرموده مقام معظم رهبری( مدظله العالی،)«امام آمد تا به نام خدا سفینه نجات خلق را از میان لجّه ای خون به ساحل پیروزی رهنمون شود. و بدین سان بهمن 57 طلوع دوباره اسلام ناب محمدی صلی الله علیه و آله ، تجدید حیات مستضعفان و خشنودی حضرت ولی عصر، مهدی موعود(عج) را نوید داد.

فلاح در ادامه اين گفتگو به پروژه هاي قابل افتتاح در دهه فجر سال جاري در بخش مركزي اشاره كرد و گفت:اجراي طرح هادي در بعضي از روستاهاي بخش مركزي، زيرسازي ، آسفالت و سنگ جدول روستاي بندرآباد، بهسازي ورودي روستاي عزآباد و اجراي بلوار ورودي شمسي از مهمترين اين پروژه ها است.

بخشدار مركزي صدوق در پايان اين گفتگو اظهار اميدواري كرد با نگاه ويژه دولت به روستاها و مناطق محروم ، روستاهاي بخش مركزي از امكانات و خدمات بيشتري بهره مند شوند.