یادواره 86 شهید رستاق برگزار شد

شناسه : 1476874

یادواره 86 شهید رستاق برگزار شد


یادواره 86 شهید رستاق برگزار شد

یادواره 86 شهید رستاق برگزار شد

 

به گزارش روابط عمومی فرمانداری صدوق، همزمان با سالروز شهادت امام حسن مجتبی (ع) و رحلت حضرت رسول اکرم (ص) یادواره 86تن از شهدای روستاق دربیت الزهرااسلام الله شرف آباد برگزارشد.

حجت‌الاسلام رشیدی در این مراسم با تسلیت فرا رسیدن رحلت پیامبر گرامی اسلام گفت: پیامبران به دنبال اصلاح بودند و ما باید به خود افتخار کنیم که که نور وجود پیامبر در تاریخ بشریت نورافشانی می‌کند و این نور در وجود نایب امام زمان (عج)، مقام معظم رهبری تابیده است و نورافشانی می‌کند.
وی افزود: شهیدان با فداکاری‌های بی‌مثال، نام خود را در راه اعتلای اسلام و قرآن و سربلندی ملت بزرگ ایران برای همیشه در تاریخ ثبت کردند.
رشیدی خاطرنشان کرد: مهم‌ترین سفارش و وصیت شهدا پشتیبانی از ولایت و پاسداری از اهداف و آرمان‌های شهدای انقلاب است و اگر در مسیر شهدا پیرو مطلقه ولی فقیه باشیم به این نظام و ملت آسیبی نمی‌رسد و روز به‌روز مراحل ترقی و پیشرفت در زمینه‌های مختلف را طی می‌کنیم.

گفتنی است دراین مراسم معنوی خانواده معظم شهدا، اقشار مختلف مردم،فلاح زاده استاندار،دشتی معاون سیاسی امنیتی استاندار،رضایی معاون توسعه مدیریت ومنابع انسانی؛حضورداشتند.