یادی از شهدای روحانی و طلبه شهرستان

به گزارش روابط عمومی فرمانداری صدوق، نشست هماهنگی برگزاری یادواره شهدای روحانی و طلاب شهرستان صدوق صبح امروز در محل دفتر فرماندار این شهرستان برگزار شد.

در این نشست "سعید عبداللهی"فرماندار صدوق با اشاره به ضرورت تجلیل از مقام شهدا بویژه شهدای روحانی و طلبه خاطر نشان کرد:دوران دفاع مقدس دوران دفاع از ارزش ها و باورها و دوران دفاع از شرف و ناموس مردم این خاک مقدس بود و خون های پر از جوش و خروشی که به پای این مرز و بوم ریخت حق هایی را بر گردن نسل جدید واگذار کرد که نمی توان آنها را نادیده گرفت.

فرماندار صدوق ادامه داد: یادواره شهدا که مدتی است در بسیاری از نقاط کشور برگزار می شود به واقع همان یادی است که بر گردن ما و نسل کنونی است و می بایست به بهترین نحو و با شکوه ترین مراسم برگزار گردد.

عیداللهی به برگزاری یادوراه با شکوه منطقه فیروزآباد اشاره کرد و گفت: این یادواره جزء بهترین یادواره ها بوده است و انتظار می رود در راستای بزرگداشت شهدای روحانی و طلاب نیز با شکوه هرچه تمام اقدام گردد.

در این نشست همچنین کمیته های مختلف برگزاری یادواره با محوریت سازمان تبلیغات و سپاه ناحیه صدوق مشخص گردیدند و مقرر شد کار عملیاتی کمیته ها با همکاری ادرات شهرستان آغاز و اجرایی گردد.

یادواره شهدای طلاب و روحانی شهرستان صدوق همزمان با سالروز شهادت امام محمدباقر(ع) در مسجدالنبی اشکذر برگزار خواهد شد.