یکی از محتواهای وب موجود را انتخاب کرده و یا یک محتوای جدید جهت نمایش در این پورتلت ایجاد کنید.

شناسه : 150603918
فرماندار اشکذر عنوان کرد:

یوم الله 22 بهمن مظهر اراده ملی و عزت ملت ایران در مقابل دشمنان است


جلسه هماهنگی برگزاری راهپیمایی 22 بهمن با حضور فرماندار، معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی فرماندار و مسئولان کمیته های ستاد دهه فجر شهرستان در دفتر فرماندار اشکذر برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان اشکذر، جلسه هماهنگی برگزاری راهپیمایی 22 بهمن با حضور فرماندار، معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی فرماندار و مسئولان کمیته های ستاد دهه فجر شهرستان در دفتر فرماندار اشکذر برگزار شد.

 

فرماندار اشکذر یوم الله 22 بهمن را تجلی و مظهر وحدت، همبستگی، اراده ملی و عزت و عظمت ملت ایران در مقابل دشمنان دانست و بر لزوم برنامه ریزی و هماهنگی بین بخشی دستگاه های متولی برای برگزاری هر چه بهتر و پرشورتر راهپیمایی 22 بهمن در شهرستان تاکید کرد.

 

محمدعلی شاه حسینی گفت: در مرکز شهرستان مراسم ساعت 10 صبح روز دوشنبه آغاز و پس از اجرای گروه سرود و سخنرانی راهپیمایی به سمت میدان نماز برگزار خواهد شد.

 

وی تصریح کرد: در بخش مرکزی و خضرآباد با محوریت ائمه جمعه و بخشداران جلسه هماهنگی راهپیمایی 22 بهمن برگزار و زمان و مکان مراسم متعاقبا به اطلاع عموم مردم خواهد رسید.

 

در پایان هریک از مسئولان کمیته های ستاد دهه فجر شهرستان نقطه و نظرات خود را برای برگزاری هر چه بهتر راهپیمایی روز 22 بهمن شهرستان مطرح و مورد بحث و تبادل نظر قرار گرفت.

 

 آدرس کوتاه :