یکی از محتواهای وب موجود را انتخاب کرده و یا یک محتوای جدید جهت نمایش در این پورتلت ایجاد کنید.

شناسه : 116631472
‌فرماندار اشکذر در پیام روز پاسداشت مقام معلم و کارگر یادآور شده است؛

‌نقش اثرگذار کارگران و معلمین در فرهنگ‌سازی تولید و مصرف کالاهای ایرانی


فرماندار اشکذر در پیامی ضمن تبریک فرارسیدن روز جهانی کار و کارگر و گرامیداشت مقام معلم، نقش اثرگذار این دو قشر را در فرهنگ‌سازی تولید و مصرف کالاهای ایرانی یادآور و ضرورت رفع دغدغه‌ها و مشکلات معلمین و کارگران ایرانی را خواستار شده است.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری اشکذر؛ ‌ فرماندار اشکذر در پیامی ضمن تبریک روز جهانی کار و کارگر و گرامیداشت مقام معلم، نقش اثرگذار این دو قشر را در فرهنگ‌سازی تولید و مصرف کالاهای ایرانی یادآور و ضرورت رفع دغدغه‌ها و مشکلات معلمین و کارگران ایرانی را خواستار شده است.

 

محمدعلی شاه‌حسینی در این پیام افزوده: ‌

 

اکنون‌که اعیاد خجسته شعبانیه با روزهای مبارک و فرخنده کار و کارگر و گرامیداشت مقام معلم مصادف شده است به‌جاست تا ضمن تبریک این ایام و تقدیر از این دو قشر خدوم ایرانی، فرهنگ‌سازی را به‌عنوان یکی از مؤثرترین راه‌های اجرای سیاست مصرف کالاهای داخلی تداوم‌بخشیم.

 

و در همین راستا بکوشیم تا با رفع مشکلات و دغدغه‌ها از معلمین به‌عنوان اثرگذارترین قشر در فرهنگ‌سازی نسل جوان و نوجوان و از کارگران به‌عنوان موتور محرک در تولید پایدار در سال مزین به حمایت از کالای ایرانی پشتیبانی نماییم.

 

این‌جانب نیز بر خود لازم می‌دانم تا در آستانه میلاد سراسر خیروبرکت ولی‌عصر (عج) این روزهای خجسته و فرخنده را به معلمین عزیز و کارگران گران‌قدر شهرستان اشکذر تبریک گفته موفقیت روزافزون مردم شریف دیار دارالمؤمنین را از خداوند منان خواستارم.

 

 

 

 

 

 

 آدرس کوتاه :