یکی از محتواهای وب موجود را انتخاب کرده و یا یک محتوای جدید جهت نمایش در این پورتلت ایجاد کنید.

شناسه : 108734841
در نشست ستاد خدمات سفر عنوان شد؛

370 کلاس برای اسکان مسافرین نوروزی در شهرستان اشکذر تجهیز شده است


در نشست ستاد خدمات سفر و تسهیلات نوروزی ضمن تأکید بر ضرورت همکاری همگانی در فراهم نمودن امکانات و شرایط مطلوب برای مسافران نوروز 97 عنوان شد: 41 باب مدرسه با 370 کلاس برای اسکان میهمانان و مسافران نوروزی تجهیز و آماده شده است

به گزارش روابط عمومی فرمانداری اشکذر؛«علیرضا ابوالحسنی» در نشست ستاد هماهنگی خدمات سفر و تسهیلات نوروزی با اشاره به عملکرد موفق این شهرستان در اسکان مسافران نوروز 96 اظهار داشت: با هماهنگی‌های انجام‌شده 41 باب مدرسه با 370 کلاس برای ارائه خدمات مناسب در نوروز 97 آماده و تجهیز شده است.

 

معاون فرماندار اشکذر با تأکید بر ضرورت بهره‌مندی از ظرفیت‌های جاذبه‌های گردشگری و ابنیه تاریخی شهرستان به‌ویژه در روستاها افزود: در همین راستا 11 باب مدرسه در دهستان رستاق برای اسکان و پوشش مسافرین هماهنگی و برنامه‌ریزی‌شده است.

 

وی بابیان اینکه سرریز مسافران مرکز استان طی سال‌های گذشته در شهرستان اشکذر اسکان داده می‌شود ادامه داد: به همین منظور کمیته‌های متولی خدمات سفر ضمن بازرسی اماکن اقامتی، فضا و شرایط مناسب را برای استقرار و نصب چادر مسافرین در بوستان اشکی فراهم کرده‌اند.

 

مناسب‌سازی اماکن توریستی و تفریحی عمومی نکته دیگری بود که ابوالحسنی در این نشست به آن اشاره کرد و بر ضرورت همکاری و هماهنگی تمامی دستگاه‌ها در فراهم نمودن شرایط مطلوب برای سالمندان و ویلچر سواران به‌ویژه در معابر و اماکن عمومی تأکید نمود.

 

معاون فرماندار اشکذر انسجام‌بخشی تبلیغات محیطی و پرهیز از آشفتگی بصری و نصب بنرهای ناموزون را ضرورت حوزه تبلیغاتی برشمرد و ابراز داشت: در شهرستان اشکذر سه هدف امنیت، نظافت و زیبایی چهره شهر و خدمات‌رسانی مطلوب باید به‌عنوان سرآمد برنامه‌های دستگاه‌ها باشد.

 

 

 

 

 

 آدرس کوتاه :