یکی از محتواهای وب موجود را انتخاب کرده و یا یک محتوای جدید جهت نمایش در این پورتلت ایجاد کنید.

شناسه : 131641325
هم‌زمان با هفته دولت؛

42 پروژه با سرمایه‌گذاری 170 میلیارد تومان با حضور استاندار به بهره‌برداری می‌رسد


فرماندار اشکذر در مصاحبه اختصاصی با ماهنامه «آوای اشکذر» از افتتاح 42 پروژه با سرمایه‌گذاری 170 میلیارد تومان در هفته دولت و با حضور استاندار خبر داد.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری اشکذر؛ «محمدعلی شاه‌حسینی» در مصاحبه اختصاصی با ماهنامه «آوای اشکذر» گفت: هم‌زمان با سومین روز از هفته دولت و با حضور استاندار یزد، 42 پروژه با سرمایه‌گذاری افزون بر 170 میلیارد تومان در مناطق مختلف شهرستان اشکذر به بهره‌برداری خواهد رسید.

فرماندار اشکذر بابیان اینکه با حضور آقای «زمانی قمی» به‌صورت هم‌زمان سایر پروژه‌های صنعتی، عمران شهری و روستایی، ورزشی، فرهنگی و اجتماعی نیز افتتاح می‌شود ادامه داد: با بهره‌برداری از این طرح‌ها برای 300 نفر ایجاد شغل خواهد شد.

وی با اشاره به آغاز فعالیت رسمی یکی از پیشرفته‌ترین واحدهای تولید ورق سلولوزی در شهرستان ابراز امیدواری کرد: با بهره‌برداری این واحد شاهد شکل‌گیری محصولات تبدیلی دیگر در این خطه باشیم.

فرماندار اشکذر افزود: با حضور استاندار و به‌صورت رسمی نخستین سینمای اشکذر و تفرجگاه شهر خضرآباد برای استفاده علاقه‌مندان بازگشایی خواهد شد.

شاه‌حسینی بهره‌برداری جاده روستای حسین‌آباد و فضای سبز و آبیاری کم‌فشار چند روستای رستاق را از دیگر برنامه‌های این روز عنوان کرد و اظهار نمود: با بهره‌برداری از این طرح‌ها زمینه خدمت گذاری بیشتر برای شهروندان فراهم شود.

 

 

 

 آدرس کوتاه :